انتصاب علی بدر شکوهی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی روز یکشنبه در معرفی سرپرست فرمانداری بستان آباد با اشاره به ماموریت دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: آذربایجان شرقی به عنوان استان نمونه جهت اجرای اقتصاد مقاومتی انتخاب شده است.
سعید شبستری خیابانی افزود: این امر مسئولیت مسئولان را در سراسر استان دوچندان می کند زیرا همه باید تلاش کنند تا نمونه و الگوی خوبی برای سایر استان ها و کل کشور باشیم.
وی درادامه به محدودیت منابع مالی دولت اشاره کرد و گفت: کاهش شدید قیمت نفت و درآمدهای دولت موجب محدود شدن بودجه های عمرانی واعتبارات جاری شده است اما با وجود این محدودیت ها تلاش می کنیم تا مسایل و مشکلات مردم را در سطح استان با بهره گیری از اقتصاد مقاومتی ومدیریت کارآمد حل کنیم.
فرماندار سابق شهرستان بستان آباد نیز به سند تدبیر و توسعه شهرستان بستان آباد اشاره کرد و گفت: در این سند منطقه ویژه اقتصادی بستان آباد، آبرسانی از سد کلقان، توسعه صنایع تبدیلی و توسعه گردشگری مورد توجه قرار گرفته است.
یدالله قاری زاده افزود: در این شهرستان واحدهای تولیدی و صنعتی از وضعیت مناسبی برخوردار هستند و حدود 17 هزار نفر در 650 واحد تولیدی اشتغال دارند.
وی آسفالت ریزی چهار کیلومتری ورودی بستان آباد، حل مشکل زمین مصلی، حل مشکل راه دسترسی مسکن مهر، ساختمان خانه پدری استاد شهریار و گاز رسانی به 45 روستا را از دیگر دست آوردهای دولت در دوران خدمت خود عنوان کرد.
سرپرست فرمانداری بستان آباد نیز گفت: توانمندی های بستان آباد در بخش های صنعتی، گردشگری و حمل ونقل زمینه را برای توسعه هرچه بیشتر این شهرستان فراهم کرده است و باید ازاین پتانسیل ها به نحو احسن بهره برداری کرد.
علی بدر شکوهی لزوم توجه بیشتر به مبلمان ودکوراسیون شهری را یادآورشد و گفت: بستان آباد به ویترین آذربایجان معروف است و باید به این جایگاه شایسته خود بازگردد.
درپایان این مراسم از زحمات 27 ماهه یداله قاری زاده در جایگاه فرمانداری بستان آباد تجلیل و حکم سرپرستی علی شکوهی درفرمانداری این شهرستان به وی اعطا شد.
علی بدرشکوهی فارغ التحصیل مقطع کارشناس ارشد جامعه شناسی از دانشگاه تبریز و رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس است؛ این کارمند وزارت کشور پیش از این فرماندار چاراویماق در دولت یازدهم بوده و در دولت اصلاحات نیز به مدت هفت سال در بخشداری نظرکهریزی هشترود و خداآفرین انجام وظیفه کرده است.
7239/3072/518

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتصاب علی بدر شکوهی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات