10 درصد سهام سومین واحد نیروگاهی کشور آماده عرضه در فرابورس است

«امیر هامونی» عصر امروز (یکشنبه) در نشست خبری بررسی وضع شرکت مدیریت انرژی امیدتابان هور در محل فرابورس در پاسخ به ایرنا گفت: زمان درخواست این شرکت پارسال بود که البته همان زمان نیز مورد پذیرش قرار گرفت اما به دلیل شرایط خاص حاکم بر بازار عرضه صورت نپذیرفت.
وی اضافه کرد: بجز شرایط بازار، به دلیل شفافیت بالای اطلاعات شرکت مجموع مدت زمان فرایند انجام شده برای پذیرش در بورس در دو ماه انجام شد.
همچنین «علی عسگری» مدیرعامل سرمایه گذاری امید، در این زمینه به ایرنا گفت: نوزدهم خردادماه 10 درصد سهام نیروگاه های زیرمجموعه این هولدینگ در فرابورس عرضه می شود و عرضه بقیه سهام به تدریج رخ می دهد.
به گزارش ایرنا، نیروگاه های زیرمجموعه شرکت مدیریت انرژی امیدتابان هور به عنوان سومین مجموعه نیروگاهی کشور پس از نیروگاه دماوند و نیروگاهی از گروه مپنا در فرابورس عرضه می شود.
این شرکت 750 مگاوات معادل یک درصد ظرفیت نصب شده نیروگاهی کشور را در اختیار دارد.
پیش از این در شانزدهم اسفندماه پارسال، سهام نیروگاه شهدای پاکدشت (دماوند) به عنوان بزرگ ترین نیروگاه کشور برای عرضه در بورس اوراق بهادار معرفی شده بود.
اقتصام**3065**1540**1961

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «10 درصد سهام سومین واحد نیروگاهی کشور آماده عرضه در فرابورس است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات