نفرات برتر مسابقات کاپ یک روئینگ آسیا مشخص شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، در ادامه مسابقات کاپ یک روئینگ آسیا در تهران و در فینال قایق هزار متر تک نفره سنگین وزن، مهسا جاور، پریا احمدی و مریم کرمی از ایران به ترتیب بر سکوی اول تا سوم ایستادند.
در قایق سبک وزن هزار متر نیز نازنین ملایی از ایران مدال طلا گرفت، نماینده اندونزی بر سکوی دوم ایستاد و قایقران تایلند سوم شد.
در فینال قایق هزار متر تک نفره سنگین وزن نمایندگان قزاقستان، کره شمالی و تایلند اول تا سوم شدند.
در قایق سبک وزن هزار متر کسمانا از اندونزی بر سکوی نخست ایستاد، پاک از کره شمالی دوم شد و حامد خدری از ایران در جایگاه سوم قرار گرفت.
در قایق هزار متر سنگین وزن دو نفره مردان نیز تیم قزاقستان اول شد، تیم ایران یک با ترکیب میثم و وحید جوهری دوم شدند و تیم ایران دو با ترکیب فرزاد و فرهاد کربلایی در جایگاه سوم ایستادند.
در مسافت 1000 متر و در روئینگ دونفره سبک وزن تیم اندونزی اول شد و تیم ایران یک با ترکیب محمدحسین حقی و و امیرحسین محمود پور و تیم ایران 2 با ترکیب علی نقیبی و علی نیکوخصال در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
در 1000 متر سبک وزن دونفره زنان تیم قزاقستان و اندونزی اول و سوم شدند. در این ماده تیم ایران با ترکیب نازنین رحمانی و حمیرا برزگر صاحب مدال برنز شدند.
در قایق دو نفره سنگین وزن نیز تیم ایران 2 با ترکیب پریسا احمدی و فرحناز عشقی بر سکوی نخست ایستاد، اندونزی دوم شد و تیم ایران 1 با ترکیب نازنین ملایی و مهسا جاور سوم شد.
این مسابقات از روز گذشته در تهران آغاز شده و امروز به پایان خواهد رسید.
ورزشی**929**2024**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نفرات برتر مسابقات کاپ یک روئینگ آسیا مشخص شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات