کسب 3 طلا، 4 نقره و 5 برنز در مسافت 1000 متر توسط پاروزنان ایران

قایقرانی - روئینگ در ادامه مسابقات کاپ روئینگ آسیا مردان و زنان در قایق سبک وزن و سنگین وزن ۱۰۰۰ متر به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ادامه مسابقات کاپ یک روئینگ آسیا در تهران در فینال روئینگ 1000 متر تک نفره سنگین وزن، نمایندگان قزاقستان، کره‌شمالی و تایلند در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

در روئینگ سبک وزن 1000 متر کسمانا از اندونزی بر سکوی نخست ایستاد، پاک از کره شمالی دوم شد و حامد خدری از ایران در جایگاه سوم قرار گرفت.

در روئینگ 1000 متر سنگین وزن دو نفره مردان نیز تیم قزاقستان اول شد، تیم ایران یک تا ترکیب میثم و وحید جوهری دوم شدند و تیم ایران 2 با ترکیب فرزاد و فرهاد کربلایی در جایگاه سوم ایستادند.

در همین مسافت و و در روئینگ دو نفره سبک وزن تیم اندونزی اول شد و تیم ایران یک با ترکیب محمدحسین حقی و امیرحسین محمودپور و تیم ایران 2 با ترکیب علی نقیبی و علی نیکوخصال در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در 1000 متر سبک وزن دو نفره زنان تیم قزاقستان و اندونزی اول و سوم شدند. در این ماده تیم ایران با ترکیب نازنین رحمانی و حمیرا برزگر صاحب مدال برنز شدند. در قایق دو نفره سنگین وزن نیز تیم ایران 2 با ترکیب پریسا احمدی و فرحناز عشقی بر سکوی نخست ایستاد، اندونزی دوم شد و تیم ایران یک با ترکیب نازنین ملایی و مهسا جاور سوم شد.

پیش از این در فینال قایق 1000 متر تک نفره سنگین وزن 100 متر به ترتیب مهسا جاور، پریسا احمدی و مریم کرمی از ایران بر سکوی اول تا سوم ایستادند. در روئینگ سبک وزن 1000 متر نیز نازنین ملایی از ایران مدال طلا گرفت، نماینده اندونزی بر سکوی دوم ایستاد و قایقران تایلند سوم شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کسب 3 طلا، 4 نقره و 5 برنز در مسافت 1000 متر توسط پاروزنان ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات