همایش بانوان حماسه ساز اقتصاد ایران برگزار می‌شود

اشتغال بانوان اشتغال زنان دبیراجرایی همایش بانوان حماسه ساز اقتصاد ایران گفت: همایشی با عنوان بانوان حماسه ساز اقتصاد ایران برای بررسی چالش های اشتغال بانوان در روز هفتم خردادماه در تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرجان بلاژ گفت: بسیاری  از بانوان توانایی بالقوه‌ای در  عرصه ی اقتصادی دارند اما موفق عمل نمی‌کنند که  با بررسی‌های انجام شده در ایران مشخص می‌شود که خود باوری لازم را ندارند.

وی افزود:در این راستا  تصمیم گرفته شد با آگاه کردن این بخش از جامعه تاثیری هرچند کوچک در موفقیت آنها داشته باشیم و در این زمینه  همایشی برپا کنیم.

دبیراجرایی همایش بازاریابی شبکه ای بانوان حماسه ساز اقتصاد ایران ادامه داد: در روز هفتم خردادماه 1395 همایشی با عنوان بازاریابی شبکه ای با نام بانوان، حماسه ساز اقتصاد ایران توسط بخش خصوصی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در این همایش به بررسی چالش های زنان شاغل و البته کسانی که دوست دارند منبع درآمد داشته باشند پرداخته می‌شود.

بلاژ افزود: دلایل موفقیت کمتر زنان در عرصه‌های اقتصادی و بسیاری از نکاتی که یک زن می تواند به مقام مدیریت و رهبری دست پیدا کند و در شغل خود یک حماسه ساز باشد بررسی می‌شود.

انتهایی پیام//

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «همایش بانوان حماسه ساز اقتصاد ایران برگزار می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات