20 هزار کارت ملی هوشمند درشهرستان دشتی بوشهر صادر می شود

به گزارش ایرنا، غلامرضا خواجه روز یکشنبه درجلسه کارگروه وقایع حیاتی و امور اجتماعی شهرستان دشتی افزود: در سال گذشته ازهشت هزار و 120 مورد سهمیه صدور کارت هوشمند ملی تعداد هفت هزار و 395 مورد کارت صادرشد.
وی گفت: امسال تعداد 20 هزار سهمیه کارت هوشمند ملی برای شهرستان دشتی پیش بینی شده است که امید است با تلاش کارکنان و همکاری شهروندان تا پایان سال این تعداد کارت هوشمند ملی صادرشود.
خواجه به امارازدواج در سال های 93 و 94 در شهرستان دشتی اشاره کرد و گفت: در سال 1393 تعداد 955 مورد ازدواج در دشتی ثبت ‌شده که این امار در سال 94 به 960 مورد افزایش‌ یافته است.
وی اظهارکرد: در سال 93 تعداد 156 مورد طلاق در این اداره ثبت شده که این امار در سال 94 به 164 مورد رسیده است.
خواجه همچنین گفت: در سال گذشته تعداد یک هزار و 944 واقعه ولادت به ثبت رسیده که نسبت به سال 93 تعداد 484 مورد افزایش داشته است.
رئیس اداره ثبت احوال دشتی تصریح کرد: در سال گذشته تعداد 373 مورد فوتی نیز در این اداره ثبت‌ شده است.
شهرستان دشتی با 80 هزارنفر جمعیت در80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است .
7206/1656

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «20 هزار کارت ملی هوشمند درشهرستان دشتی بوشهر صادر می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات