شهردار گنبدکاووس استیضاح شد/ منصور قورچایی سرپرست شهرداری

علی پورمندی پس از جلسه غیر علنی این شورا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پس از طرح سوال از عبدالمجید قزلجه شهردار گنبد و قانع نشدن اعضای شورا از پاسخ طرح استیضاح وی مطرح و در نهایت اعضا به اتفاق آرا او را از تصدی مسوولیت شهرداری برکنار کردند.
وی گفت: با برکناری شهردار گنبدکاووس، منصور قورچایی مسئول واحد حقوقی شهرداری این شهر به سمت سرپرست شهرداری انتخاب شد تا اعضای شورا در فرصت مناسب و پس از بررسی های بیشتر شهردار را انتخاب کنند.
پورمندی در خصوص علت طرح سوال از شهردار و در نهایت استیضاح وی اضافه کرد: کم توجهی به مصوبات و تعامل ضعیف با شورا و در برخی موارد پرخاشگری و توهین علیه نمایندگان مردم از دلایل اصلی برکناری قزلجه بود.
در همین ارتباط عبدالمجید قزلجه شهردار استیضاح شده گنبدکاووس به خبرنگار ایرنا گفت: هنوز ابلاغی مبنی بر عزل به دستم نرسیده است اما در رابطه با ادعای رییس شورا مبنی بر بی توجهی به مصوبات این مطلب صحت ندارد ضمن اینکه برخی اعضای شورای شهر با بهانه جویی در اداره امور مانع تراشی می کنند.
وی بیان داشت: به سولات پاسخ دادم ولی اگر آنها قانع نشده اند، استیضاح حق قانونی اعضای شورا است.
عبدالمجید قزلجه شهردار استیضاح شده گنبدکاووس با روی کار آمدن اعضای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر که هر 11 عضو آن اهل سنت و ترکمن هستند، توسط این اعضا انتخاب شده بود.
شهر گنبدکاووس با افزون بر 150 هزار نفر جمعیت دومین شهر بزرگ استان گلستان پس از گرگان است و شورای اسلامی آن 11 عضو دارد.
/3039/6203

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهردار گنبدکاووس استیضاح شد/ منصور قورچایی سرپرست شهرداری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات