محمود عباس خواستار پایان دادن به اشغالگری رژیم صهیونیستی شد

به گزارش خبرگزاری فلسطینی وفا، عباس به مناسبت چهل و نهمین سالروز جنگ 1967 (میان اعراب و اسرائیل) عنوان کرد: ملت فلسطین تحت هیچ شرایطی واقعیت هایی را که رژیم صهیونیستی در مورد بیت المقدس و مقدسات اسلامی و مسیحی درصدد تحمیل آن است را قبول نخواهد کرد.
وی با بیان اینکه رهبران فلسطین به راه حل دو کشور پایبند هستند، افزود: ملت ما در این مورد اتحاد دارد و به حقوق مشروع خود بر اساس قطعنامه های بین المللی پافشاری می کند.
از سوی دیگر رامی حمدالله نخست وزیر فلسطین نیز در مورد پیامدهای خطرناک تداوم اقدام های رژیم صهیونیستی در شرق بیت المقدس اشغالی و تداوم یهودی سازی و جداسازی این بخش از فلسطین هشدار داد.
حمدالله تاکید کرد که بدون بازپس گیری بیت المقدس اشغالی امنیت، صلح و ثبات در منطقه وجود نخواهد داشت و هیچ فلسطینی بدون بازپس گیری کامل شرق بیت المقدس با تشکیل کشور مستقل فلسطین موافقت نخواهد کرد.
وی افزود: اقدام های رژیم صهیونیستی در شهر بیت المقدس تحت عناوین فریبنده نمی تواند بر واقعیت سیاه و خاطره دردناک یعنی فاجعه اشغال پایتخت ابدی ما سرپوش بگذارد.
این مقام فلسطینی از تمام کشورهای جهان و نهادهای مدنی خواست که رژیم صهیونیستی را مجبور کنند به اشغالگری بیت المقدس و سایر مناطق فلسطین پایان دهد.
خاورم**9364**1144

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محمود عباس خواستار پایان دادن به اشغالگری رژیم صهیونیستی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات