جان میجر : برگزیت تلاش برای فریب ملت انگلیس است

به گزارش خبرگزاری رویترز،وی روز یکشنبه در گفت وگو با پایگاه خبری «بی.بی.سی» بوریس جانسون شهردار پیشین لندن را یک«دلقک» خطاب و تاکید کرد که اقدام های او، که خود از گزینه های احتمالی ریاست حزب حاکم محافظه کار انگلیس است، موجب ایجاد دو دستگی در میان اعضای این حزب شده است.
وی در این رابطه افزود : کاری که آن ها انجام داده اند، تغذیه افکار مردم با موجی از اطلاعات آشکارا نادرست است.
میجر گفت که آن ها با این حربه که انگلیس هر هفته 350 میلیون پوند به بروکسل (مقر اتحادیه اروپا) پرداخت می کند و ادعای اینکه این پول می تواند صرف مصارف داخلی برای ساخت مدرسه و بیمارستان شود، قصد فریب رای دهندگان را دارند.
وی افزود : بیش از دو سوم این مبلغ از طریق یارانه های اتحادیه اروپا [برای کشاورزان] به کشور باز می گردد. اگر آن ها نمی توانند درباره چنین موضوعی با مردم صادق باشند، دیگر درباره چه چیزی می توانیم به آن ها اعتماد کنیم؟
او ادامه داد : با توجه به آنچه در کمپین موافقان خروج از اتحادیه اروپا درباره مهاجرت مطرح می شود، این کمپین به شدت ناراحت کننده و نفرت انگیز است.
بوریس جانسون، شهردار پیشین لندن نیز در همین برنامه در دفاع از مواضع خود گفت: برگزیت(خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) موجب می شود که ما کنترل پول هایمان، حاکمیت مرز های انگلیس و آینده اقتصاد کشور را بار دیگر به دست آوریم.
وی افزود:موضوع، مردم سالاری است. من خواهان شرایطی هستم که دولت قادر به تحقق وعده های داده شده به مردم باشد.
شهروندان انگلیس 23 ژوئن (3 تیر) امسال برای اعلام رای درباره ماندن یا خروج کشورشان از اتحادیه اروپا، پای صندوق های رای خواهند رفت.
آساق ** 9386**1856

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جان میجر : برگزیت تلاش برای فریب ملت انگلیس است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات