دلنوشته حامد بهداد برای «محمدعلی کلی»

حامد بهداد در پی درگذشت محمد علی کلی یادداشتی را منتشر کرد. خبرگزاری صبا: حامد بهداد در پی درگذشت محمد علی کلی یادداشتی را منتشر کرد.

یادداشت حامدبهداد براي مرگ محمدعلي كلي:

دلنوشته حامد بهداد برای درگذشت اسطوره بوکس جهان

محمد على كلى از شگفتى هاى خلقت خداوند بود. و مردم جهان عاشق و علاقه مند او بودند. شخصيتى كم نظير و روحى آزاده و بشر دوست. روحيه اى كودكانه و خلاق و شوخ با اهداف بزرگ ورزشى. من نيك ميدانم جاى او بى شك در بهشت برين خواهد بود. شايد در قرن حاضر كسى نتوانسته به اندازه ء او نام على و محمد را به گوش جهانيان برساند. مردى كه از حضور جنگ و كشتار عليه مردم ويتنام سرباز زد و دادگاه فدرال آمريكا پنج سال به او حكم زندان و ممنوعيت از بازى بوكس داد. تمام سياه پوستان آمريكا بخاطر عمل او دچار حس غرور گشتند و او سه سال بعد ، پس از بازگشتى دوباره به مسابقات قهرمانى بوكس هر چه بيشتر و با شكوه تر جلوه ميكرد.

 به ياد دارم زمانى كه سه يا چهار سال بيشتر نداشتم پدرم صبح زود مرا ساعت چهار براى تماشاى مسابقات محمد على بيدار ميكرد و من كنجكاو به تماشاى او مى نشستم. عميقا ً دوستش داشتم وبه شخصيت اعجاب برانگيزش رشك ميخوردم. و چه عظمتى كه جهان هرگز تكرارش را نخواهد ديد. روحش شاد

حامد بهداد

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دلنوشته حامد بهداد برای «محمدعلی کلی»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات