درخشنده: سیاه نمایی کی تمام می‌شود؟

نمی‌توانیم چشممان را روی واقعیت‌های جامعه ببندیم و بگوییم وجود ندارند. باشگاه خبرنگاران جوان: پوران درخشنده کارگردان سینما؛ در خصوص برچسب خوردن فیلم‌ها با نوان سیاه‌نمایی گفت: واقعا نمی‌دانم این مبحث تا چه زمانی قرار است ادامه پیدا کند، باید توجه داشت نمی توانیم چشممان را روی واقعیت‌های جامعه ببندیم و بگوییم وجود ندارند.

واقعاً نمی‌دانم چه زمانی بحث سیاه نمایی تمام می‌شود؟!

وی افزود: اینکه واقعیت سیاهی را به خوبی به تصویر بکشید تا اینکه برچسب سیاه نمایی بزنیم با هم فرق می‌کند.

کارگردان «هیس...دخترها فریاد نمی زنند!» در خصوص جدیدترین فعالیت سینمایی خود بیان کرد: «زیر سقف دودی» به پیش تولید نزدیک شده و با برخی از بازیگران و عوامل صحبت‌هایی انجام دادیم اما هنوز قطعی نشده و ترجیح می دهم صحبت از آن را به زمان دیگری موکول کنم.

وی ادامه داد: این فیلم دو کاراکتر زن، یک مرد و یک نوجوان اصلی دارد و کل لوکیشن های آن در تهران می‌گذرد و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود در جشنواره فیلم فجر حضور خواهد یافت.

درخشنده خاطرنشان کرد: قصه فیلم راجع به زندگی افراد و روابط از هم پاشیده‌ای است که در یک خانه با هم زندگی می کنند و بحث عمده این مسئله طلاق توافقی و ازدواج سفید خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخشنده: سیاه نمایی کی تمام می‌شود؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات