سیاست باشگاه سایپا در نقل و انتقالات


به گزارش "ورزش سه"، سایپا که نسبت به فصل گذشته با تغییرات مدیریتی و البته کادرفنی کار خود را آغاز کرده به دنبال این است که بدون ایجاد حاشیه و در فضایی آرام بازیکنان مدنظر خود را جذب کند.


رضا درویش، مدیرعامل سایپا در این مورد به خبرنگار ما می گوید: برنامه ما اینگونه تنظیم و تدوین شده که بازیکنان مدنظرمان را بدون سر و صدا و با نظر مستقیم آقای فرکی جذب کنیم. بدیهی است که ایشان ابتدا بازیکنان با بازیکنان مدنظرشان به توافق خواهند رسید و در ادامه به باشگاه برای عقد قرارداد معرفی می شوند.


مدیرعامل سایپا در مورد تمدید قرارداد ابراهیم صادقی نیز گفت: صادقی یادگار سایپا و یکی از باارزش ترین بازیکنان ما محسوب می شود که از نظر اخلاق و فنی فوق العاده هستند. شرط عقل و البته حرفه ای این بود که ابتدا با ایشان برای تمدید قرارداد صحبت کنیم و خوشحالیم او در کنار ماست و می توانیم از تجربه اش استفاده کنیم.


درویش در مورد ترابی هم استقلال و پرسپولیس را ناامید کرد و اعلام کرد او را به تیمی ایرانی نخواهند داد: هرگز و به هیچ عنوان. ترابی یکی از بازیکنان خوب ماست که هم از نظر فنی و هم اخلاقی شرایط فوق العاده ای دارد و باشگاه سایپا حاضر نیست هرگز سرمایه اش را از دست دهد. مطمئن باشید ترابی تنها در صورتی از باشگاه سایپا خارج خواهد شد که با پیشنهاد باشگاه خارجی خوب مواجه شد و البته این مساله هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت که این انتقال به باشگاه خارجی به سود این بازیکن باشد و در حال حاضر صلاح این بازیکن حضور در سایپاست.


وی در پایان گفت: ما به زودی کار خود را در نقل و انتقالات بر پایه تصمیم آقای فرکی آغاز خواهیم کرد و البته بدون هیاهو و سر و صدا با بازیکنان مدنظر قرارداد خواهیم بست.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیاست باشگاه سایپا در نقل و انتقالات» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات