شماره ۱۶۲ «فیلم نگار» منتشر شد

شماره 162 ماهنامه تخصصی فیلمنامه‌نویسی «فیلم نگار» در 4 بخش سینمای ایران، پرونده یک موضوع،  سینمای جهان و فیلمنامه کامل منتشر شده است.

در بخش سینمای ایران گزارش کارگاه های آموزشی فیلم نامه نویسی کلییر دوبین، مهران کاشانی اصغر فرهادی – درباره فیلم نامه های «اژدها وارد می شود»، «یک دزدی عاشقانه»، چهارشنبه»، «نیم رخ ها» -  گفت و گو با فیلم نامه نویسان «یک دزدی عاشقانه»  به چاپ رسیده است.

همچنین در بخش پرونده یک موضوع، مطالبی چون آغاز ارسطویی، آغاز و افکت های درام، مبانی صحنه  افتتاحیه، چگونه قلاب را در صحنه اول فیلمنامه تعبیه کنیم، موانع نوشتن صحنه آغازین، آغاز با قهرمان، در جست و جوی قلاب افتتاحیه، ماندگارترین دیالوگ های هفته و ... منتشر شده است.

نقد و بررسی فیلم «جنگ ستارگان»، گفتگو با مشهورترین فیلم نامه نویس مجموعه فیلم های «جنگ های ستارگان»، گفتگو با جی. جی آبرامز، کارگردان و فیلم نامه نویس جنگ ستارگان، عبور از دوزخ پرده دوم فیلم نا مه  در بخش سینمای جهان چاپ شده است.

فیلمنامه کامل «پل جاسوس ها» با ترجمه احمد فاضلی شوشی به همراه پرونده نقد و بررسی نیز آخرین مطلب در این شماره از ماهنامه «فیلم‌ نگار» است.

ماهنامه «فیلم نگار» در 136 صفحه و زیر نظر بنیاد سینمایی فارابی به چاپ می‌رسد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شماره ۱۶۲ «فیلم نگار» منتشر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات