بوشهر از استان‌های برتر در عرصه تئاتر است/ تقویت ساختارهای تئاتر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، جهانشیر یاراحمدی اظهار داشت: به‌دلیل وجود خلاهای عمیق بسیار مربوط گذشته، سند ساماندهی و توسعه تئاتر استان تدوین و در این مدت براساس این سند برنامه های انجمن های تئاتر استان طراحی و دنبال شده است.

وی افزود: با توجه به ضعف عملکرد سه دهه گذشته در زمینه ساختارهای بیرونی و درونی امروز اصلاح این ساختارها در بخش تئاتر از جمله برنامه های مهم انجمن نمایش استان بوشهر است. در این مدت در زمینه تقویت ساختارهای بیرونی و حرکت روبه جلو در این بخش تلاش های زیادی شده است.

رئیس انجمن نمایش استان بوشهر درباره ساختارهای درونی گفت: اصلاح ساختارهای درونی با توجه به آسیب هایی که وجود دارد بسیار سخت است که برای اصلاح این ساختارها هماهنگی و مشارکت انجمن های نمایش ضروری است.

وی با اشاره به دغدغه مالی انجمن های نمایش استان بوشهر اظهارکرد: با وجود همه تنگناها ولی به دلیل اهمیت کار نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان توجه خاصی به این انجمن ها داشته و لازم است این انجمن ها در مسائل مالی تنها وابسته به اداره کل نباشند و از ظرفیت های منطقه خود نیز بهره مند شوند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بوشهر از استان‌های برتر در عرصه تئاتر است/ تقویت ساختارهای تئاتر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات