استحاله فرهنگی از درون و برون نظام در دستور کار دشمنان اسلام قرار دارد/‌دشمنان برای هویت‌زدایی اسلام برنامه‌های زیادی را ترتیب داده‌اند

سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه استحاله فرهنگی از درون و برون نظام در دستور کار دشمنان اسلام قرار دارد، گفت: بسترهای ارتباطی لازم برای دشمنان از طریق فضاهای مجازی و غیره برای پیاده‌سازی برنامه‌های آنها وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی عصر امروز در نخستین همایش پرچمداران بصیرت با بیان اینکه عصر حاضر عصر فروریختن مرزهاست، اظهار داشت: در دنیای کنونی عرض جغرافیایی معنایی ندارد.

وی با اشاره به اینکه در یک زمانی بحث در مورد این بود که جهانی شدن یک پروژه است و یا پروسه، ابراز کرد: در حال حاضر مرزهای قدیمی شکل خود را از دست داده‌اند و مرزهای جدید در حال شکل‌گیری است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه در جهان امروزی ارتباطات فرد با فرد مطرح نبوده بلکه موضوع ارتباط فرد با بی‌نهایت و به عکس آن مورد بحث است، عنوان کرد: در حال حاضر همه افراد خدود تولیدکننده و مصرف‌کننده هستند.

وی با بیان اینکه باید به سمت تقویت هویت و سرمایه خود حرکت کنیم، بیان کرد: در جامعه کنونی دشمنان هویت و فرهنگ کشورمان را نشانه رفته‌اند.

خاموشی به انقلابی بودن حوزه‌ها اشاره کرد و افزود: انقلاب بدون ولایت فقیه تداوم نداشته و اصل ماندگاری انقلاب به وجود اهل‌بیت و ولی‌فقیه است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان برای هویت‌زدایی اسلام برنامه‌های زیادی را ترتیب داده‌اند، تصریح کرد: مکتب اهل بیت(ع) در سراسر جهان فطرت‌های پاک را جذب کرده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه استحاله فرهنگی از درون و برون نظام در دستور کار دشمنان اسلام قرار دارد، افزود: بسترهای ارتباطی لازم برای دشمنان از طریق فضاهای مجازی و غیره در پیاده سازی برنامه‌های آنها فراهم است که باید هوشیاری لازم را در این بخش داشته باشیم.

وی با بیان اینکه طبق گزارش‌های اعلامی در حدود 72 درصد گردش مالی دنیا در بخش خدمات است، بیان کرد: تنها 20 تا 30 درصد تبادلات مالی در بخش صنعت و کشاورزی است.

‌خاموشی با اشاره به اینکه طبق بررسی‌های انجام شده میزان گردش مالی حوزه خدمات تکیه بر فعالیت‌های بخش کشاورزی و صنعت دارد، خاطرنشان کرد: به منظور دستیابی به توانمندی‌های داخلی منابع ملی باید به منافع شخصی اولویت داده شود.

وی با تاکید بر اینکه باید از صادرات تک محصولی جلوگیری شود، بیان کرد: اقتصاد در کشور باید درون‌زا باشد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به انقلابی‌گری در حوزه‌های علمیه اشاره کرد و افزود: مفهوم انقلابی‌گری حوزه نیز از مباحث مهم مورد بحث است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استحاله فرهنگی از درون و برون نظام در دستور کار دشمنان اسلام قرار دارد/‌دشمنان برای هویت‌زدایی اسلام برنامه‌های زیادی را ترتیب داده‌اند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات