پیشنهاد افزایش تعرفه خدمات پستی را داده‌ایم/به دنبال سودده شدن شرکت پست ایران هستیم

حسین مهری مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه این شرکت به دنبال رسیده به سوددهی در سال ۹۵ است گفت: پیشنهاد افزایش تعرفه خدمات پستی را داده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حسین مهری عصر امروز در جمع خبرنگاران در سمنان با اشاره به اینکه امسال تا کنون تعرفه‌های پستی کشور افزایش نداشته است اظهار داشت: پیشنهادهای مختلفی را در راستای افزایش بهای خدمات پستی ارائه کرده‌ایم.

وی با اشاره به افزایش هزینه‌‌های سوخت و دستمزد نیروی انسانی تصریح کرد: اما این افزایش به میزان بسیار اندک پیشنهاد شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه کیفیت خدمات پستی کشور افزایش می‌یابد افزود: افزایش تعرفه‌ها پس از تأیید مراجع ذی‌ربط اعمال می‌شود.

مهری با اشاره به اینکه تعدیل در نرخ‌های خدمات پستی با تغییر رویکرد ارائه خدمات این نهاد انجام شده است گفت: تعرفه‌های خدمات پستی در سال گذشته تنها 5.5 درصد افزایش یافت.

وی با اشاره به عملکرد اقتصادی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در سال‌های اخیر تصریح کرد: در سال گذشته توانستیم به نقطه سر به سر رسیده و از زیان ده بودن رهایی یابیم.

مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: همه برنامه‌ریزی‌ها برای به سوددهی رسیدن‌ شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در سال 95 انجام شده و به دنبال این هدف هستیم.

مهری با اشاره به اقدامات انجام شده در این شرکت برای بهبود تراز مالی آن تصریح کرد: ساماندهی و تعدیل نیروی انسانی و برون‌سپاری ارائه خدمات پستی بخشی از این اقدامات بوده است.

وی با بیان اینکه تعدیل نیروها به معنی اخراج آنان نبوده است عنوان کرد: تعدادی از این نیروهای انسانی در بخش‌های مختلف به کارگیری شده و تعدادی دیگر نیز بازخرید شده‌اند.

مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دیگر اقدامات‌ این شرکت در راستای بهبود تراز مالی این شرکت گفت: کاهش هزینه‌های جاری و اصلاح فنی و ساختاری نیروی انسانی بخش دیگری از این اقدامات بود که اجرایی شده است.

مهری با اشاره به بر نامه‌های شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: همه برنامه‌های شرکت پست جمهوری اسلامی ایران براساس رویکرد اقتصاد مقاومتی بوده و این مهم محور همه برنامه‌های این شرکت است.

وی از تجهیز و به روزرسانی تجهیزات ارائه خدمات پستی در کشور خبر داد و افزود: این طرح از سال گذشته آغاز شده و امروز صددرصد موزعان شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از لباس‌‌های فرم متحد‌الشکل و کلاه ایمنی برخوردارند.

رئیس هیئت مدیره شرکت پست جمهوری اسلامی ایران از تجهیز موزعان این شرکت به تلفن همراه نامه‌رسان به منظور تسهیل در ارائه خدمات پستی خبر داد و افزود: امروز مشتریان شرکت پست ایران می‌توانند در فرایند ارسال مرسوله، آن را تا رسیدن به مقصد رهگیری کنند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشنهاد افزایش تعرفه خدمات پستی را داده‌ایم/به دنبال سودده شدن شرکت پست ایران هستیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات