شهردار رشت را به مناظره دعوت می‌کنم/عده‌ای از آقایان و خانم‌ها‌ شهرداری را با پارک بازی اشتباه گرفته‌اند

محمود باقری خطیبانی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهردار را به مناظره در مقابل مردم در یکی از مساجد رشت دعوت می‌کنم هر چند که او مرد این میدان نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، محمود باقری خطیبانی عصر امروز در یکصد وچهل وچهارمین جلسه علنی شورای شهر رشت اظهار داشت: من نماینده مردم رشتم؛ وکیل بلدیه نیستم که در مقابل تخلفات شهرداری سکوت کنم و با توجه به اینکه نزدیک به 3 سال از عمر شورای سوم می‌گذرد شورا باید به نمایندگی از مردم مطالبه کند و ناظر شهردار و امور شهرداری باشد.

وی با بیان اینکه در حوزه نظارتی شورای شهر رشت امروز شاهد ضعف‌هایی هستیم افزود: بخشی از این ضعف‌ها به نشست‌های شبانه شهردار رشت با بعضی افراد مربوط می‌شود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت, شهرداری را در آستانه ورشکستگی خواند و گفت: شاهد انتقال وجه 10 میلیونی از حساب شهرداری به کارت همسر شهردار هستیم و عده‌ای از آقایان و خانم‌ها, شهرداری را با پارک بازی اشتباه گرفته‌اند و با الهام از شیاطین غربی به مدل‌های انتخاباتی تبدیل شده‌اند.

باقری خطیبانی با بیان اینکه شهردار میلیاردها تومان هزینه را خارج از مصوبه شورا انجام می‌دهد تصریح کرد: اگر اعتراضی به آن انجام دهیم به ضد توسعه شهر محکوم می‌شویم.

وی با اشاره به اینکه ثابت قدم 300 درصد انحراف از بودجه شهرداری داشته است بیان کرد: ایشان اسطوره انحراف هستند و البته از رای انقلابی شورانشینان در مسکوت گذاشتن دادن اعتبار به این پروژه با انحراف 300 درصدی تشکر می‌کنم.

باقری خطیبانی با بیان اینکه شهردار را به مناظره در برابر عملکرد ضعیفش در یکی از مساجد رشت با حضور مردم دعوت می‌کنم مطرح کرد: هر چند که او مرد این میدان نیست.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت با بیان اینکه ثابت قدم در جلسه گذشته شورا اعتراف کرد که هرگز از او تقاضای شخصی نداشتم خاطرنشان کرد: شنیدم که در جمع برخی از اعضای شورا من را به باج خواهی متهم کرده که باید در برابر گفته هایش مقابل مردم، خانواده‌های شهدا و اعضای شورا پاسخگو باشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهردار رشت را به مناظره دعوت می‌کنم/عده‌ای از آقایان و خانم‌ها‌ شهرداری را با پارک بازی اشتباه گرفته‌اند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات