تقویت روابط نظامی با چین در اولویت روسیه است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایتارتاس، معاون وزیر دفاع روسیه از توسعه روابط میان وزارت دفاع کشورش با وزارت دفاع چین به عنوان اولویت کشورش یاد کرد.

«آنتولی آنتونوف» در دیدار با دریادار «سون جیانگو»، معاون فرمانده ستاد مشترک کمیسیون مرکزی نیروهای نظامی چین گفت: مایلم تاکید کنم که توسعه معاهدات با چین و بین وزارت های دفاع دو کشور یقینا اولویت اصلی ما به حساب می آید.

«آنتونوف» افزود: در شرایط ناپایدار بین المللی، تقویت روابط همسایگی میان روسیه و چین منجر به ایجاد صلح و ثبات در قاره اروپا و فراتر از آن خواهد شد.

وی ضمن ابراز خشنودی از روابط میان پکن و مسکو گفت: دیدارهای متداول مبتنی بر اعتماد بین رهبران روسیه و چین منجر به ایجاد پویایی در توسعه همکاری های دوجانبه به ویژه بخش نظامی خواهد شد.

«آنتونوف» همچنین ضمن ابراز رضایت از همکاری های دو طرف در بخش مبارزه مشترک با تروریسم و نیروی دریایی که به گفته او طی آن، نیروهای روسی و چینی میزان بالایی از همکاری عملی با یکدیگر را به نمایش گذاشتند، عنوان کرد: چنین تمریناتی به افزایش توانایی مبارزه و مهارت های نیروهای مسلح روسی و چینی کمک کرده و آمادگی موثر دو طرف در مبارزه با تهدید های مدرن و مشترک را به نمایش می کشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تقویت روابط نظامی با چین در اولویت روسیه است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات