تخلف سینماها در اکران یک فیلم مبتذل

تخلف سینماها در اکران یک فیلم مبتذلبه گزارش مشرق، با تصمیم شورای صنفی نمایش فیلم های اکران نوروز تنها در سالن های حمایت و پردیس کورش اجازه ادامه اکران دارند. براساس پیگیری های خبرنگار سینمایی فارس سینماهای حمایتی فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» سالن های جی، میلاد، بلوار ، پایتخت 2 و کیان است اما متاسفانه این فیلم که وزیر را به دردسر انداخت و برای ارایه پروانه نمایش به این فیلم سخیف و مبتذل مورد سرزنش قرار گرفت و در نهایت مجبور به اظهار نظر شد و گفت که ارایه پروانه نمایش به این فیلم اشتباه بوده است و عملکرد شورای پروانه نمایش که با حکم ایشان به کار خود ادامه می دهند را زیر سوال برد در سینماهای بیشتری اکران است . این فیلم علاوه بر سینماهای حمایتی در سینماهای سروش، راگا ، چهارسو ، تماشا ، سروش و میلاد اکران است . 

باید دید شورای صنفی نمایش با تخلف سینمادارها در ادامه اکران این فیلم چه برخوردی خواهد کرد.

بنابراین گزارش، فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» علاوه بر انتقاد وسیع در سطح جامعه، دانشجویان دانشگاه امام صادق را هم به واکنش واداشت و در نامه عملکرد غلط سازمان سینمایی را مورد انتقاد قرار دادند.


[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تخلف سینماها در اکران یک فیلم مبتذل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات