خبر خوش دربارۀ عربستان و ترکیه برای سوری‌ها!

به گزارش مشرق، خانم بثینه شعبان با اشاره به ضرب المثل عربی «إن الأمور بخواتيمها»، (معادل ضرب المثل "شاهنامه آخرش خوش است")، گفت سختی هایی که ملت سوریه در 5 سال گذشته از آن رنج برده است، به زودی بر طرف خواهد شد.

خبرگزاری دولتی سوریه، به نقل از مشاور بشار اسد، نوشت که «سرانجام سوریه پیروز خواهد شد و آینده از آن ملت آن خواهد بود».

شعبان، همچنین، گفت: «تصمیماتی در وین گرفته شده و توافقی میان آمریکا و روسیه دربارۀ قطعنامۀ 2253 انجام گرفته است تا مرزهای ترکیه با سوریه بسته و ارسال تروریست ها و تجهیز آنان به سلاح از مسیر ترکیه متوقف شود، اما سازمان ملل و واشنگتن ذکری از این قطعنامه به میان نمی آورند».

او افزود: «سازمان ملل و واشنگتن تنها بر قطعنامۀ 2254 تأکید می کنند که فقط دربارۀ دستیابی به راه حل سیاسی در سوریه است».

بثینه شعبان با اشاره به قطعنامۀ سازمان ملل که عربستان را، به دلیل کشتار صدها کودک یمنی، در لیست کشورهای ناقض حقوق کودکان قرار می دهد، گفت: «این قطعنامه آمریکا را مجبور کرد تا با صدرو بیانیه ای اعتراف کند که انصار الله نه تنها یک گروه تروریستی نیست، بلکه یکی از طرف های مهم گفتگوهای حل بحران یمن است».

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خبر خوش دربارۀ عربستان و ترکیه برای سوری‌ها!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات