استاندارهرمزگان:حاشیه سازی فرصت کار و تلاش را از استان می گیرد

به گزارش ایرنا، جاسم جادری عصر یکشنبه درچهارمین نشست شورای اداری هرمزگان افزود: هرکس باید مسئولیت صحبت کردن خود را به عهده بگیرد و توجه داشته باشیم اینکه تا چه حد در جهت تقویت راه امام و شهدا گام برداشته ایم، هنر است.
وی ادامه داد: مدیریت استان یک مجموعه است که با جدیت و عزم تمام راه خود را ادامه می دهد و برای خدمت به مردم تلاش می کند و خوشبختانه بخش عمده ای از دستگاه های اجرایی استان رتبه نمونه را در کشور کسب کرده اند که این امر ناشی از تلاش خانواده بزرگ دولت و مجموعه حاکمیت در استان است.
وی ، با اشاره به برخی مصاحبه ها و انتقادها و شایعات پیرامون مدیریت عالی استان هرمزگان، یاد آور شد: ما وظیفه داریم با کمک مدیران برای مردم استان تلاش و کار کنیم و انتقاد و ایراد گرفتن حق دیگران است اما توصیه ما این است که استان هرمزگان برای کار و تلاش آماده است و هر چقدر انرژی خود را صرف امور حاشیه ای کنیم از کار و تلاش ما کم می شود.
استاندار هرمزگان با تسلیت ایام سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به عظمت امام راحل اشاره کرد و بیان داشت: امام راحل زندگی و دنیا و فرزندان خود را وقف مردم و دین اسلام کرد و ما مدیون امام هستیم و هرچه در نظام جمهوری اسلامی داریم به برکت امام راحل است که در مقابل تمامی قدرت های استکباری ایستاد و نظام جمهوری اسلامی را بنیانگذاری کرد.
جادری یاد آور شد: امام خمینی (ره) به خدا باور داشت و حضور خدا را در تمام مراحل زندگی خود حس می کرد و حتی یک ذره ترس و نگرانی به خود راه نداد و همچنین مردم باور بود و به قدرت مردم اعتقاد داشت و همچنین امام خودش را باور داشت که این خصوصیات انسانی متعبد و مومن و معتقد به هدف است.
وی با بیان اینکه امام راحل در زمینه های مختلف از جمله فقه، عرفان و اخلاق و سیاست داخلی و خارجی، اقتصاد و بیان خطابه متخصص بود، تصریح کرد: امام قدرت مرجعیت داشت و توانست با سابقه خودباوری و سازندگی که در خود ایجاد کرد، کارهای بزرگی انجام دهد.
استاندار هرمزگان بزرگترین کار امام خمینی(ره) را هدایت جوانان دانست و اظهارداشت: جوانان نقش تاثیرگذارتری در انقلاب ایجاد کردند و در برابر فتنه های داخلی و خارجی پس از انقلاب ایستادند.
جادری تصریح کرد:امروز جمهوری اسلامی ایران امن ترین و قدرتمندترین کشور در منطقه و مستحکم ترین نظام روی زمین است و تا زمانی که مسئولیت برعهده داریم باید توجه کنیم که برای این مسیر هزاران شهید و جانبازان تقدیم شده اند و باید بکوشیم و تلاش کنیم از فرصتی که در اختیار داریم به نحو احسن به سود مردم استفاده کنیم.
وی با اشاره به هفته محیط زیست، خاطر نشان کرد: انسان موثرترین نقش را در محیط زیست بر عهده دارد و روی کره زمین 30 میلیون گونه زندگی می کنند اما نقش مخرب انسان در محیط زیست بسیار زیاد است و این در حالی است که انسان بدون محیط زیست نمی تواند دوام بیاورد و نیاز است ضوابط زیست محیطی را رعایت کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان هم با اشاره به مساله پنج روستای این استان در غرب گفت: استاندار هرمزگان به واقع به عنوان یک هرمزگانی از تمامیت ارضی استان در وزارت کشور و همچنین در حضور رئیس جمهوری دفاع کرد و انسانی است که تمام انرژی و وقت خود را صرف کار برای هرمزگان کرده است.
بهروز اکرمی با اشاره به برخی شایعات پیرامون تغییر استاندار هرمزگان، تصریح کرد: ما همه سرباز نظام هستیم و هر زمان نیاز باشد در جای دیگری خدمت خواهیم کرد اما از دکتر جادری استاندار هرمزگان قول گرفته ایم تا برگزاری انتخابات سال 96 در استان حضور داشته باشد.
وی با بیان اینکه فضای مجازی هم فرصت و هم تهدید است، یاد آور شد: در مدت اخیر فضای مجازی به موارد و مسائلی آلوده شده که روند کار اجرایی در استان هرمزگان را تحت تاثیر قرار می دهد در حالی که مجموعه اجرایی استان و استانداری به عنوان مرکز حکومت و شخص استاندار هرمزگان تمام تلاش خود را صرف خدمت به مردم استان کرده اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان داشت: به حدی در این روزها فضا مسموم شده که باید این مطلب را مطرح کنم که استاندار هرمزگان تمام وقت خود را صرف مسائل استان کرده و همه باید به او کمک کنیم و جادری هیچ خواسته شخصی از هیچ کس نداشته و همواره درخواست کار داشته است و از ارتباطات خود در سطح ملی به سود استان استفاده کرده است.
اکرمی،گفت که مدیران اجرایی وظیفه دارند به گونه ای کار کنند که مردم به خوبی فعالیت های دولت را لمس کنند و دستاوردهای دولت یازدهم را نمی توان پنهان کرد و هر چه قدر منتقدان بر طبل توخالی بودن مذاکرات هسته ای بکوبند مردم بیشتر متوجه می شوند که مذاکرات هسته ای برای ما دستاوردهایی داشته است.
وی با بیان اینکه رفت و آمدهای هیات های خارجی برای کار و سرمایه گذاری در کشور از دستاوردهای برجام است، افزود: در هرمزگان باید به شکلی رفتار کنیم که از این فرصت به دست آمده و از شرایط پسابرجام به سود استان بهره ببریم و مجموعه دولت تدبیر و امید در هرمزگان اقدامات بسیاری را انجام داده و امیدواریم در سال جاری هم خدمات بیشتری را برای مردم داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه هر سال در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) زائرانی از سراسر کشور به حرم مطهر امام راحل اعزام می شوند، اضافه کرد: امسال هم با هماهنگی و همکاری دستگاه های اجرایی و سازمان ها و نهادها و ادارات استان بیش از دو هزار و 300 نفر از زائران هرمزگانی در سالگرد ارتحال امام به تهران اعزام شدند که بیش از 70 درصد سقف پیش بینی شده برای اعزام زائران محقق شد.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهارداشت: بهترین و زیباترین بزرگداشت برای حضرت امام راحل این است که با عملکرد خود از جمهوری اسلامی که یادگار آن حضرت است، صیانت کنیم.
6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندارهرمزگان:حاشیه سازی فرصت کار و تلاش را از استان می گیرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات