صفار هرندی : نباید از فرصت های حکومت برای ضربه زدن به حکومت استفاده کرد

محمدحسین صفارهرندی یکشنبه شب در یادواره 31 شهید طایفه آسور و شهید مدافع حرم محمد بلباسی در مسجد بقیه الله الاعظم (عج) آمل افزود : رهبری معظم انقلاب در سخنرانی های اخیر خود بارها به این افراد و جریان های خاص در کشور هشدار جدی داده بودند و بدیهی است که این افراد که خودشان را به خواب زدند ، باید بیدار شوند.
وی ادامه داد : این عده قلیل در کشور وابسته به جریان فاسق و خبیثی هستند که از بیرون عمل می کنند و دنباله اش در داخل تلاش دارد تا تزلزل در روحیه استقامت و ایستادگی ملت ایران ایجاد کند.
صفارهرندی با اشاره به این که این عده خاص درکشور به دنبال شبهه آفرینی و تردید در دستاوردهای جمهوری اسلامی در همه زمینه ها هستند ، گفت : ایادی استکباری از طریق رسانه ای کار می کنند تا نگاه مردم را در جهت تضعیف قدرت ملی وسوسه کند.
وی ادامه داد : دشمنان تلاش می کنند تا نسبت به حقوق خودمان کوتاه بیاییم و پس از تحقق آن ، وعده های لازم را انجام نمی دهند و کارهای جدیدی از ما می خواهند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که تنها را مقابله با این جریان ها و افراد ضرورت حفظ استقامت و هوشیاری در برابر ارزش ها و مواضع آرمانی انقلاب اسلامی ایران است ، گفت : حفظ روحیه انقلابی همه آحاد ملت در شرایط حساس کنونی یک اصل مهم است و نباید اجازه هرگونه فرصتی به دشمنان قسم خورده انقلاب که در کمین نظام مقدس جمهوری اسلامی نشسته اند ، داده شود .
وی به حمایت جمهوری اسلامی ایران به مسلمانان کشورهای منطقه و دفاع از تمامیت اسلامی اشاره کرد و افزود : جمهوری اسلامی ایران در این زمینه از مواضع خود در منطقه کوتاه نخواهد آمد و مردم مظلوم منطقه هم پای حرف حقی که گفتند استقامت کردند و شایسته است مورد حمایت قرار گیرند و این امری ارزنده است.
صفارهرندی گفت : در سوریه نیز حرم حضرت زینب کبری (س) در معرض خطر قرار دارد و دل های مومن و متوسل در هر جایی باشد آرام و قرار ندارد که ضرورت حضور ما را در کشورهای منطقه نشان می دهد.
وی افزود : حدود دو میلیون نفر برای اربعین حسینی به زیارت حرمین شریفین می روند که شرینی عشق بازی با سالار شهیدان به کام آنان نشسته و برای زیارت آن منطقه سر از پا نمی شناسند و نمی توانیم بگوییم چیزی که در آن جا می گذرد به ما ربطی ندارد در حالی که محل دلبستگی ماست.
صفارهرندی گفت : حضور جمهوری اسلامی ایران در کشورهای اسلامی منطقه و همسایه برای تامین امنیت خودمان است که امروز شهدایی خطر را پذیرفتند تا در این جا دل های ما توفانی نباشد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به جایگاه والای شهدا اشاره کرد و گفت : در شهادت تا روز قیامت باز است و این خون شهید است که انسان ها را دعوت می کند ، راه شهدا گم شدنی نبوده و به نحو شایسته ای ادامه دارد.
وی با بیان این که هر چیزی در بیان شهدا گفته شود در مقام این عزیزان نیست ، افزود : شهدا معامله ای کردند که ذهن ما توان درک حقایق آن را ندارد و این عزیزان وارد وادی امنی شدند که خوف و حزنی در آن وجود ندارد.
شبک ** 7327/1654**1917

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صفار هرندی : نباید از فرصت های حکومت برای ضربه زدن به حکومت استفاده کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات