سرپرست فرمانداری اسفراین معارفه شد

به گزارش ایرنا مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استاندار خراسان شمالی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری اسفراین که با محوریت تودیع و معارفه فرمانداراسفراین برگزار شد ،با اشاره به نام گذاری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اظهار کرد: فعالیت همه دستگاه های اجرایی شهرستان و استان باید در راستای تحقق این شعار باشد .
خیرالله ترخانی با اشاره به وضعیت نابسمان اقتصادی کشور و تعطیلی و نیمه تعطیلی اغلب کارگاه و کارخانه های کشور در شروع به کار دولت یازدهم به علت شرایط خاص و تحریم ها گفت: اداره امور توسط مسئولان دراین زمان به خوبی البته متناسب با شرایط انجام شد که قابل تقدیر است .
وی به شرایط خاص پس از برجام اشاره و اظهار امیدواری کرد: بتوانیم از این فرصت استفاده درستی کنیم و با استفاده از سرمایه گذاری خارجی ، مهمترین دغدغه مردم و جوانا ن که بحث اشتغال است را مرتفع کنیم .
وی با اشاره علل استعفای فرماندار به دلایل مشکل اسکان و دلایل شخصی دیگر، معاون فرمانداری اسفراین را به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی کرد و گفت: بر اساس قانون سه ماه برای تعیین فرماندار فرصت است ولی از سرپرست فرمانداری انتظار داریم بدون توجه به این مدت زمانی ،با جدیت به امور فرمانداری رسیدگی کند .
فرماندار اسبق اسفراین نیز دراین مراسم با بیان این که از آغاز کار خود در شهرستان اسفراین بر اساس مشی دولت و تدبیر امید عمل کردیم افزود: تقویت وحدت و انسجام اجتماعی ،تلاش برای ایجاد آرامش و امید در جامعه با همراهی همه مسئولان شهرستان مشی من بوده است .
مهدی عابدی بااشاره به اقدامات انجام شده در طی دوسال ونیم خدمت خود در فرمانداری اسفراین گفت: جذب 3هزار میلیارد تومان برای پروژه های شهرستان شامل 52کیلومتر روکش وآسفالت جاده های شهرستان ،گازرسانی به 12 روستاو 20روستا نیز در دست اقدام ،30میلیارد ریال در بقا متبرکه شهرستان، 60میلیارد ریال بخش بحرانی بهداشت و درمان شهرستان بخشی از اقداماتی است که در شهرستان انجام شده است .
وی با اشاره به اجرای پروژه راه آهن شهرستان گفت :این پروژه تاکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .
امام جمعه شهرستان اسفراین نیز در این جلسه با شاره به ویژگی های مسولان نظام جمهوری اسلامی گفت: کسانی که در مقام فرمانداری قرار می گیرند باید وحد ت بخش جامعه باشند .
حجت الاسلام قدیر محمدیان افزود: مردمی بودن،شناسایی قابلیت ها و موانع رشد شهرستان از دیگر ویژگی های فردی است که باید به عنوان فرماندار منصوب می شود. .
در پایان این مراسم با حضور مدیر کل سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی از تلاش های دو نیم ساله مهدی عابدی فرماندار اسبق اسفراین تقدیر و علی اصغر یحی آبادی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان اسفراین معرفی شد .
شهرستان 127 هزار نفری اسفراین در 60کیلومتری جنوب شرقی بجنورد مرکز خراسان شمالی قرار دارد .
/7189/ 1744

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرپرست فرمانداری اسفراین معارفه شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات