تصویر نجومی روز ناسا: سه سیاره ی این شب ها -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

,اخبار,اخبار علمی,اخبار آموزشی,[categoriy]

تصویر نجومی روز ناسا: سه سیاره ی این شب ها

اخبار,اخبار علمی,اخبار آموزشی,رزومه کاری,فرم رزومه,نمونه رزومه کاری,سوالات مصاحبه استخدامی,اخبار روز,اخبار علمی جدید,اخبار علمی روز

آکاایران: تصویر نجومی روز ناسا: سه سیاره ی این شب ها

آکاایران تا به حال این سه سیاره را دیده اید؟ از چپ به راست، سیاره های مریخ، زحل و مشتری این شب ها در آسمان دیده می شوند.

این عکس ها هفته ی گذشته از رصدخانه ی یک متری «پیک دو میدی» در فرانسه گرفته شده اند. مریخ در حالت مقابله و نزدیک ترین فاصله به زمین طی یک دهه ی گذشته قرار دارد بنابراین جزییات آن به خوبی ثبت می شوند. در این عکس به راحتی می توان ابرهایی را بر فراز قطب شمال مریخ دید.

 

به گزارش آکاایران زحل هم امشب به حالت مقابله و نزدیک ترین فاصله به زمین می رسد. در این عکس به خوبی می توان حلقه های زیبای آن را مشاهده کرد. مشتری هم بعد از غروب خورشید دقیقا در سرسو دیده می شود و در این عکس جزییات اتمسفر آن دیده می شود. یک ماه دیگر فضاپیمای «جونو» (Juno) به این سیاره می رسد.

 

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصویر نجومی روز ناسا: سه سیاره ی این شب ها -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات