مسابقۀ زیباترین نیش پشه +عکس

اهالی یک روستا در عربستان مسابقه ای برای انتخاب "زیباترین نیش پشه"، همراه با جوایز ارزنده، برگزار می کنند. العالم: روزنامۀ سعودی "سبق" نوشت یکی از روستاهای عربستان ضمن اعلام برگزاری مسابقۀ "زیباترین نیش پشه"، هشتگی در توییتر برای آن ایجاد کرده و از همۀ اهالی روستا دعوت کرده است به آن بپیوندند. برای این مسابقه جوایز ارزنده ای، مانند سفر عمره، هم در نظر گرفته شده است!

هدف اهالی روستا از راه انداختن این مسابقه، که ماهیت طنز دارد، اعتراض کردن به مسئولان سعودی است که به درخواست های مردم برای رسیدگی به وضعیت یک دریاچۀ تصفیه فاضلاب، در یک کیلومتری روستا، بی توجهی می کنند.

این دریاچه باعث گسترش حشرات و پشه ها در منطقه شده و سلامت مردم، به ویژه کودکان، را در معرض تهدید قرار داده است. مردم منطقه می گویند که برای حل این مشکل بارها به نهادهای مسئول مراجعه کرده اند، اما پاسخی جز بی توجهی ندیده اند.

هشتگ طنزی که برای این مسابقه ایجاد شده است، با استقبال گستردۀ اهالی روستا رو به رو شده و آن ها تصاویر مختلفی را با این هشتگ منتشر کرده اند. بیشتر تصاویر متعلق به کودکانی است که به شکل های مختلف نیش پشه ها را نوش جان کرده اند!

برخی مراکز تجاری و شهروندان مناطق مختلف عربستان هم ضمن استقبال از این هشتگ، هدایا و جوایزی نقدی برای برندۀ مسابقۀ "زیباترین نیش پشه" در نظر گرفته اند!

مسابقۀ زیباترین نیش پشه+عکس

مسابقۀ زیباترین نیش پشه+عکس

مسابقۀ زیباترین نیش پشه+عکس

مسابقۀ زیباترین نیش پشه+عکس

مسابقۀ زیباترین نیش پشه+عکس

مسابقۀ زیباترین نیش پشه+عکس

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسابقۀ زیباترین نیش پشه +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات