ضرورت افزایش ناوگان عمومی در حاشیه کلانشهر رشت

به گزارش خبرنگار ایرنا، فاطمه شیرزاد در یکصد و چهل و چهارمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت افزود: فعالیت اتوبوس ها و تاکسی ها در حومه شهر از جمله مسکن مهر بایستی مورد توجه قرار گیرد و برای افزایش این دستگاه ها در حاشیه شهر اهتمام ویژه شود.
وی با بیان فرسودگی ناوگان شهری در حوزه حمل و نقل عمومی در کلانشهر رشت اظهار کرد: شهروندان نسبت به این وضعیت گلایه دارند.
وی توجه به محیط زیست را مهم و حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: بایستی با همه کسانی که در زمینه زیست محیطی فعالیت دارند، همکاری داشته باشیم.
* عدم توجه به زیرساخت در اجرای پروژه پیاده راه فرهنگی
محمود باقری خطیبانی عضو شورای اسلامی رشت نیز با انتقاد شدید از عدم توجه به زیرساخت در اجرای پروژه پیاده راه فرهنگی در این کلانشهر گفت: اجرای پیاده راه فرهنگی ضرورت نداشت.
وی مشکل حریم رودخانه ها و معضلات مربوط به دو رودخانه آلوده گوهر رود و زرجوب را مهمتر از اجرای پروژه پیاده راه فرهنگی دانست و افزود: مشکل شهر ما علاوه بر موارد یاد شده، عدم پرداخت حقوق چندماه رفتگران و آتش نشانان است.
وی با انتقاد از مدیریت ضعیف شهری در کلانشهر رشت اظهار کرد: شورای اسلامی بایستی به نمایندگی از مردم مطالبه گری کند، ناظر شهردار و امورات شهرداری باشد و قانونگذاری کند.
وی ادامه داد: شهردار بایستی به سووالاتی از جمله علت ابلاغ بیش از دو هزار حکم در شهرداری کلانشهر رشت و به هم زدن آرامش روانی کارکنان و اجرایی نشدن پیاده راه فرهنگی رشت به شکل مصوبه اولیه را پاسخ دهد.
این عضو شورای اسلامی رشت بیان داشت: شهردار همچنین بایستی در رابطه با میزان پرداختی های ماهانه به مشاوران شهرداری و این که از کدام محل تامین می شود، پاسخگو باشد.
وی خطاب به شهردار این کلانشهر بیان کرد: شما را در زمینه عملکرد ضعیف و تناقض گویی هایتان به مناظره با حضور شهروندان در یکی از مساجد رشت دعوت می کنم.
مجید رجبی ویسترودی نیز با اشاره به اجرای پروژه پیاده راه فرهنگی و این که در اجرای مصوبه شورا و بودجه مصوبه عدول شده، یادآور شد: شهردار بایستی در این زمینه پاسخ دهد در غیراینصورت مدارک تحویل مراجع ذیربط می شود.
جلسات شورای اسلامی کلانشهر رشت عصرهای یکشنبه برگزار می شود.
شورای اسلامی کلانشهر رشت 15 عضو دارد.
7286/6070

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ضرورت افزایش ناوگان عمومی در حاشیه کلانشهر رشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات