رئیس هیئت مدیره مخابرات: مخابرات یک گنج است

برات قنبری رئیس هیئت مدیره مخابرات ایران اعلام کرد: «بازسازی شبکه، کلیدی‌ترین برنامه‌ی مدنظر هیئت مدیره‌ی جدید شرکت مخابرات است. قطعا اعضای جدید با توجه به اینکه مخابرات یک گنج است و ارزش بسیاری دارد، به بازسازی شبکه خواهند پرداخت. آماده‌سازی فضا برای توسعه‌ و ایجاد انگیزه برای همکاران مخابرات را از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار این شرکت است. »

او در مورد وسعت کار در مخابرات ایران توضیح داد: «باید قبول کنیم که شرکت مخابرات ایران بالاخره اپراتور غالب کشور است. همین هلدینگ ارتباطی عظیم باز هم قابلیت گسترش تا سه برابر ظرفیت کنونی را دارد لذا به وضوح می‌توان دریافت که فضای کاری این شرکت بسیار گسترده است و می‌تواند اشتغال‌زایی بالایی داشته باشد.»

رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: «نگاه هیئت مدیره کنونی مبتنی بر توسعه، اقتصاد و ایجاد عزت نفس در میان همکاران مخابراتی است. به همین دیل بحث تعدیل نیرو در دستور کار قرار ندارد و کارمندان باید با تعهد کاری بیش از پیش به فکر توسعه‌ی جایگاه این شرکت در دنیا باشند.»

منبع تسنیم تگ ها مخابرات مخابرات ایران

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس هیئت مدیره مخابرات: مخابرات یک گنج است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات