ناامیدی دخیا از پیوستن به رئال مادرید


آ اس امروز در گزارشی مدعی شد که پروسه انتقال داوید دخیا به رئال مادرید به بن بست خورده است.
به گزارش "ورزش سه"، دخیا تابستان گذشته تا آستانه انتقال به رئال پیش رفت اما به دلیل یک اشتباه اداری این امر میسر نشد، کمی بعد او با یونایتد قراردادش را تمدید کرد ولی بندی در آن گنجاند که طبق آن رئال می تواند با پرداخت 50 میلیون یورو او را به خدمت بگیرد. این بند در نتیجه توافق پشت پرده رئالی ها با دخیا گنجانده شد. پرز(رئیس رئال) متعهد شده است که تا پیش از 15 ژوئن یعنی تا 10 روز دیگر با پرداخت این رقم، دخیا را به خدمت بگیرد در غیر این صورت باید 10 میلیون یورو غرامت پرداخت کند. با این حال به فاصله 10 روز تا پایان مهلت این توافق، نه تماسی با دخیا ونه مدیر برنامه های او "ژرژ مندس" گرفته نشده و این بدین معناست که چنین انتقالی احتمالا صورت نخواهد گرفت.
علت این امر عدم تمایل زیدان به از دست دادن ناواس و جذب دخیاست. زیدان پیش از رفتن به تعطیلات به پرز گفته است که علاقه ای به دخیا ندارد و ترجیح می دهد کیلور ناواس فصل بعد نیز سنگربان شماره یک رئال باشد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ناامیدی دخیا از پیوستن به رئال مادرید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات