استاندار: ایجاد 25 هزار فرصت شغلی در سند اشتغال لرستان

به گزارش ایرنا هوشنگ بازوند شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد اشتغال لرستان با بیان اینکه در سال گذشته 56 درصد از منابع برای ایجاد شغل از محل تامین بانک ها صورت گرفته است، گفت: ایجاد کمیته نظارتی و راستی آزمایی در روند پیشبرد سند اشتغال در سالجاری در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: با مشخص شدن برش شهرستانی باید فرمانداران سند اشتغال هر شهرستان را با طرح های پیشنهادی مدیران تعیین، نهایی و ابلاغ کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان نیز با بیان اینکه کارشناسان ظرف مدت سه ماه با نهایت دقت، سند را تهیه کرده اند، گفت: آمار بیکاری استان، 14.9 درصد بوده که با کاهش 1.6 درصدی به 13.3 درصد رسیده است.
مهرداد غضنفری با اشاره به اینکه در برخی از بخش ها با حداقل سرمایه گذاری در ایجاد اشتغال موفق هستیم، گفت: با حساسیت موجود در طرح ها و تلاش برای محقق کردن این سند، کمیته ارزیابی، طرح ها را به صورت هفتگی رصد می کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: همه دستگاه های اجرایی استان با در نظر گرفتن ظرفیت های موجود و نگاه تخصصی به اشتغال، زمینه را در ایجاد فرصت های شغلی فراهم کنند.
علی آشتاب بیان کرد: با ظرفیتهای فراوان موجود در استان در بخش خدمات و ایجاد اشتغال برای جوانان، می توان کمک بسزایی در بخش درآمدهای ملی داشته باشیم.
3210/507

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار: ایجاد 25 هزار فرصت شغلی در سند اشتغال لرستان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات