بیش از 20 دفتر پیشخوان دولت در استان مرکزی راه‌اندازی شد

خسروی مدیرکل ثبت احوال استان مرکزی گفت:در راستای تحقق دولت الکترونیک بیش از ۲۰ دفتر پستی و پیشخوان دولت در شهرهای مختلف استان راه اندازی شده است.

یزدان خسروی در گفت‌و‌گو باخبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به وضعیت دفاتر پیشخوان دولت در استان اظهار داشت: براساس ماده 24 مدیریت کشوری درباره واگذاری تعدادی از خدمات به بخش خصوصی سال گذشته 11مورد خدمت به این بخش واگذار شده است.

وی افزود: صدور کارت ملی هوشمند ازجمله اقداماتی است که در این دفاتر انجام می شود و تاکنون 22 دفتر پستی و پیشخوان در شهرهای اراک، ساوه، خمین، دلیجان، محلات، شازند،کمیجان، خنداب، آشتیان راه اندازی شده‌است.

مدیرکل سازمان ثبت احوال استان مرکزی تصریح کرد: با راه اندازی این دفاتر در زمان مردم صرفه جویی می شود وسعی ما براین است که برای ثبت نام راحت‌تر و سریع‌تر مردم حداقل یک دفتر پستی یا پیشخوان دولت در همه شهرهای استان راه اندازی کنیم.

خسروی با اشاره به آمار دفاتر پیشخوان در استان مرکزی گفت: 3 دفتر پستی و 8 دفتر پیشخوان دولت در اراک در ساوه 1 دفتر پستی و 2 دفتر پیشخوان دولت در محلات 2 دفتر پیشخوان و پستی و در شهرهای آشتیان، کمیجان، خنداب، شازند دلیجان، محلات، هرکدام یک دفتر پستی راه‌اندازی شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان مرکزی افزود: مجوز تاسیس این دفاتر در شهرهای تفرش، پرندک، زرندیه و مامونیه نیز گرفته شده و ظرف مدت یک‌هفته در این شهرها هم شاهد شروع به کار این دفاتر هستیم.

خسروی تعرفه دریافتی برای ثبت نام کارت ملی هوشمند را 200 هزار ریال برشمرد بیان کرد: در صورت مراجعه افراد به دفاتر پیشخوان دولت مبلغ 80 هزار ریال به عنوان کارمزد باید به این دفاتر پرداخت کنند. 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بیش از 20 دفتر پیشخوان دولت در استان مرکزی راه‌اندازی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات