«کمیته سیاسی» اسم هاشمی را در لیست خبرگان گذاشت نه جامعه روحانیت / ردپای نفوذ در بودجه 95 دیده می‌شود

سالک از مخالفت اعضای جامعه روحانیت با قرار گرفتن نام هاشمی در لیست جامعه روحانیت خبر داد و گفت: قرار گرفتن اسم هاشمی در لیست خبرگان تصمیم کمیته سیاسی بود و اعضای جامعه روحانیت به این موضوع اعتراض کردند. به گزارش نامه‌نیوز، حجت‌الاسلام احمد سالک، عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز و نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم در مورد چرایی تفاوت لیست اعلامی از سوی جامعه روحانیت و جامعه مدرسین پیرامون انتخابات مجلس خبرگان اظهار داشت:‌ بنده به صراحت می‌گویم جامعه روحانیت آقای هاشمی را در لیست خود نگذاشت و کمیته‌ سیاسی این تصمیم را گرفتند که اسم آقای هاشمی را در لیست خبرگان جامعه روحانیت قرار دهند.

سالک تاکید کرد: بنده عضو جامعه روحانیت هستم و در بحثی که صورت گرفت بنده و چند نفر دیگر با قرار گرفتن اسم آقای هاشمی در لیست مخالفت کردیم، همان شبی که این مسئله مطرح شد من به آقای مصباحی مقدم زنگ زدم و به این مسئله اعتراض کردیم.

ردپای نفوذ در بودجه 95 دیده می‌شود

عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با اشاره به خطر جریان نفوذ تصریح کرد: جریان نفوذ جدید نیست و از اول انقلاب حضور داشته اما نکته‌ای که رهبری درباره آن حساس هستند و بسیار مهم است این است که جریان نفوذ آن موقع سامان یافته نبود اما  الان با مدیریت بیگانه ساماندهی شده و هدف گذاری کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین هدف جریان نفوذ رفتن به سمت مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی جمهوری اسلامی است، البته من مأذون نیستم که بیشتر توضیح دهم اما در این حد بگویم که در بودجه 95 ما رد این مسائل را می‌بینیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««کمیته سیاسی» اسم هاشمی را در لیست خبرگان گذاشت نه جامعه روحانیت / ردپای نفوذ در بودجه 95 دیده می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات