یورش دسته جمعی صهیونیست‌ها به قدسبه گزارش جهان، مهر به نقل از فلسطین الیوم خبرداد: صدها نفر از شهرک نشینان صهیونیست در میان حضور نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی با در دست داشتن پرچم رژیم اشغالگر قدس به منطقه باب العامود در قدس یورش بردند.
 
بر اساس این گزارش رژیم صهیونیستی بیش از ۲۰۰۰ نفر از عناصر امنیتی خود را همزمان با چهل و نهمین سالروز اشغال قدس در سال ۱۹۶۷ در قدس شریف مستقر کرد.
 
یک مقام نظامی رژیم اشغالگر قدس در همین راستا گفت: بیش از ۲۰۰۰ نیرو با پوشیدن لباس رسمی و شهری حضور دارند و انتظار می رود ۳۰ هزار نفر در راهپیمایی سالانه پرچم ها مشارکت داشته باشند.
 
رژیم صهیونیستی قدس را اشغال و اعلام کرد که آن را به خود ملحق کرده است اما جامعه جهانی این اقدام صهیونیست ها را به رسمیت نشناخت و آن را شهرک سازی در اراضی اشغالی خواند که طبق قوانین بین المللی غیر قانونی است.
 
این راهپیمایی که با مشارکت یهودیان افراطی برگزار خواهد شد، طبق برنامه پیش بینی شده از منطقه القدیمه و محله الاسلامی تا دیوار البراق ادامه می یابد.
 
سال گذشته درگیری ها میان یهودیان تندرو و نیروهای پلیس صهیونیست از یک سو و جوانان فلسطینی از سوی دیگر شدت گرفت.
 

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یورش دسته جمعی صهیونیست‌ها به قدس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات