بثینه شعبان: آینده از آن ملت سوریه است


مشاور سیاسی و رسانه‌ای رئیس‌جمهوری سوریه با اشاره به این که عرصه سیاسی منطقه در آینده شاهد تغییر و تحولاتی مرتبط با عربستان و ترکیه خواهد بود که این امر بشارتی برای مردم سوریه است.
به گزارش ایسنا، بثینه شعبان، مشاور سیاسی و رسانه‌ای رئیس‌جمهوری سوریه گفت، سختی‌هایی که ملت این کشور در پنج سال گذشته از آن رنج برده است، به زودی بر طرف خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری دولتی سوریه، مشاور بشار اسد گفت: سرانجام سوریه پیروز خواهد شد و آینده از آن ملت آن خواهد بود.

تصمیماتی در وین گرفته شده و توافقی میان آمریکا و روسیه درباره قطعنامه 2253 حاصل شده است تا مرزهای ترکیه با سوریه بسته و تردد تروریست‌ها و تجهیز آنان به سلاح از مسیر ترکیه متوقف شود اما سازمان ملل و واشنگتن سخنی از این قطعنامه به میان نمی‌آورند
شعبان همچنین گفت: تصمیماتی در وین گرفته شده و توافقی میان آمریکا و روسیه درباره قطعنامه 2253 حاصل شده است تا مرزهای ترکیه با سوریه بسته و تردد تروریست‌ها و تجهیز آنان به سلاح از مسیر ترکیه متوقف شود اما سازمان ملل و واشنگتن سخنی از این قطعنامه به میان نمی‌آورند.
او افزود: سازمان ملل و واشنگتن تنها بر قطعنامه 2254 تأکید می‌کنند که فقط درباره دستیابی به راه حل سیاسی در سوریه است.
بثینه شعبان با اشاره به قطعنامه سازمان ملل که عربستان را به دلیل کشتار صدها کودک یمنی، در لیست کشورهای ناقض حقوق کودکان قرار می‌دهد، گفت: این قطعنامه آمریکا را مجبور کرد تا با صدور بیانیه‌ای اعتراف کند که انصار الله نه تنها یک گروه تروریستی نیست بلکه یکی از طرف‌های مهم گفت‌وگوهای حل بحران یمن است.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بثینه شعبان: آینده از آن ملت سوریه است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات