در انتخابات مجریان تلویزیون؛ به فراستی و فرزاد حسنی رای می‎دهید؟

در انتخابات مجریان تلویزیون؛ به فراستی و فرزاد حسنی رای می‎دهید؟ وبلاگ > وزیری، نسرین - 10 روز از سخنان مشعشع جناب آقای فراستی درباره فیلم «دونده زمین» از رسانه ملی گذشت و با وجود واکنش‌های بسیاری که داشت با سکوت گوینده روبرو شد.

او تنها نسبت به اينکه کمال تبريزي گفته بود ساخت سرزمين کهن را متوقف مي‎کند، بار ديگر او را به تمسخر گرفت و گفت: بايد عزاي عمومي اعلام کرد، هاهاها!!!

البته اين جنس سخنوري از نامبرده براي شنوندگانش عادي است؛ خواه مخاطبش تبريزي باشد، خواه مهران مديري يا حاتمي‌کيا.

اصلا بي احترامي به مخاطب سيماي ملي هم عادي است. مي‌خواهد مخاطب برنامه هنري «هفت» باشد يا برنامه سرگرمي «اکسير» با اجراي فرزاد حسني يا «دور همي» مهران مديري! اين مخاطب، هم مي‌تواند مهمان اين برنامه‌ها باشد هم بيننده تلويزيون. چه «زرشک طلايي» هديه بگيرد و چه از پربيننده ترين رسانه کشور واژه «دياثت فرهنگي» را بشنود!

هيچ کس هم خود را در مظان پاسخگويي نمي‌بيند. مگر اين همه سال که به بي طرفي سياسي در اين رسانه انتقاد شد، گوش کسي بدهکار بود؟ حداکثر اينکه با بالا گرفتن انتقادات يک بيلان کاري ارائه مي‌دادند که ما چندصد هزار ساعت برنامه ساختيم و تمام! براي سازندگان اين برنامه‌ها هم مهم نبود که کسي باورشان مي‌کند يا نه؟ مخاطبينشان را با سرخوردگي به سوي رسانه‌هاي بيگانه سوق دادند، ککشان هم نگزيد! برايشان اهميت هم ندارد که مخاطب از ديدن برنامه‌هايشان رو ترش کند و ناراحت از پاي جعبه جادو برخيزد.

اين همه بي خيالي در فضايي که هيچ نظارتي بر عملکرد اين رسانه نيست هم، دور از ذهن نيست. وقتي شوراي نظارت بر صداوسيما، هيچ ضمانت اجرايي براي اعمال نظارتش ندارد، وقتي رئيس سازمان عريض و طويل صداوسيما به اعضاي اين شورا وقت ملاقات هم نمي‌دهد و به اين اعتبار که منتخب رهبر است، به هيچ تذکري وقعي نمي‌نهد و....

اما تصور کنيد که مجريان اين رسانه هم همچون نمايندگان مجلس انتخابي بودند. در شرايطي که نه گوينده جوجه خروس به وزير خارجه راي آورد؛ نه آن نماينده‌اي که ظريف را خائن خطاب کرد و نه ديگراني که جلسات علني مجلس را با داد و فريادهايشان به هم مي‌ريختند؛ فکر مي‌کنيد مردم به فراستي راي مي‌دادند يا به فرزاد حسني؟؟

2727

کلید واژه ها: مسعود فراستی - سازمان صدا و سیما -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-وبلاگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «در انتخابات مجریان تلویزیون؛ به فراستی و فرزاد حسنی رای می‎دهید؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات