مرد افغانی به خاطر اسیدپاشی از سوی همسرش،درگذشت/عامل اسیدپاشی فراری است

مرد افغانی به خاطر اسیدپاشی از سوی همسرش،درگذشت/عامل اسیدپاشی فراری است جامعه > حوادث - اعتماد نوشت:مردی که در هنگام خواب توسط همسرش مورد اسیدپاشی قرار گرفت بعد از هفت روز جان سپرد. در این حادثه یک زن افغان هنگامی که شوهرش در بستر بود روی او اسید پاشید.

 به گفته همسايه‌ها اين زن و شوهر افغان مدت‌هاي بسيار زياد با هم در كشمكش و دعوا بودند. گويا صداي دعوا و درگيري آنها در شب قبل از حادثه نيز به گوش مي‌رسيده.

زن از مدتي قبل اسيد را در خانه آماده كرده تا در فرصتي مناسب همسرش را مورد حمله اسيدپاشي قرار دهد. او ظرف اسيد را روي شكم و صورت همسرش ريخته و بعد از حادثه پا به فرار گذاشته است. همسايه‌ها صداي داد و فرياد مرد را شنيدند و براي مداوا او را به بيمارستان مطهري بردند اما شدت جراحت‌هاي ناشي از اسيد روي بدن مرد آنقدر زياد بود كه او بعد از هفت روز در بيمارستان جان سپرد.

تحقيقات تكميلي براي شناسايي و دستگيري همسر اين مرد به وسيله بازپرس شعبه ششم دادسراي جنايي تهران قاضي ايلخاني در حال پيگيري است.

17302

کلید واژه ها: اسید پاشی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرد افغانی به خاطر اسیدپاشی از سوی همسرش،درگذشت/عامل اسیدپاشی فراری است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات