اسناد مالکیت ۵۹ هکتار از شهرک صنعتی لیا صادر شد

عبدالقهار ناصحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: شهرک صنعتی لیا به عنوان قدیمی ترین شهرک صنعتی استان قزوین بدلیل پرونده های متعدد معارضین و پیچیدگی حدود ثبتی، تاكنون فاقد هرگونه سند شش دانگ بوده است، كه یكی از دغدغه های اصلی تولیدی كنندگان این شهرک عدم وجود اسناد شش دانگ بود.

وی تصریح كرد: با این اقدام و با توجه به سند شش دانگ اخذ شده كه مرجع سایر اسناد شهرک نیز خواهد بود، خوشبختانه قدم مهمی در این شهرک برداشته شد.

ناصحی با اشاره به مزیت  اخذ سند افزود: از مزایایی اخذ سند می توان به تثبیت و امنیت سرمایه گذاران، اعمال ارزش واقعی واحدهای صنعتی و افزایش قدرت سرمایه در گردش آنها، تسهیل در اعطای تسهیلات بانكی توسط بانكها و ... اشاره كرد.

با این اقدام علاوه بر رفع موانع تولید بسیاری از صنایع خصوصاً سرمایه گذاران خارجی شهرک صنعتی لیا، زمینه لازم جهت توسعه صنعتی منطقه و استان به نحو مطلوبی فراهم می شود.

در استان قزوین ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی فعال و در حال واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری است كه در حال حاضر تعداد یک هزارو ۲۱۶ قرارداد با متقاضیان سرمایه گذار منعقد شده كه از این تعداد ۷۱۲ واحد با سرمایه گذاری ۱۶ هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۱ هزار ۵۰۰ نفر به بهره برداری رسیدند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اسناد مالکیت ۵۹ هکتار از شهرک صنعتی لیا صادر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات