احتمال بارش پراکنده و موقتی در استان اصفهان

حسن خدابخش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تحلیل نقشه‌های هواشناسی بیانگر عبور متناوب امواج ضعیف از استان است.

وی بیان داشت:  بر این اساس در مناطق غرب، شمال و شمال شرق  استان گاهی در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و احتمال بارش پراكنده و موقتی پیش بینی می‌شود.

رئیس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان اعلام کرد: دمای هوا  در اكثر مناطق استان طی ۲۴ ساعت آینده یک تا سه درجه افزایش خواهد داشت.

وی با بیان اینکه امروز هوای اصفهان صاف در بعدازظهر گاهی افزایش ابر  و وزش باد   همراه است و بیان داشت: فردا هوای اصفهان صاف در بعدازظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید گزارش شده است.

وی بیان داشت: روز سه شنبه هوا اصفهان صاف، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید همراه است.

رئیس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان اعلام کرد: در مناطق غرب، شمال و شمال شرق  استان گاهی در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و احتمال بارش پراكنده و موقتی پیش بینی می‌شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احتمال بارش پراکنده و موقتی در استان اصفهان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات