شرط ورود هدایتی به هیات مدیره پرسپولیس

به همان اندازه که پرسپولیس به پول‌ حسین هدایتی محتاج است، هدایتی مشتاق است برای در اختیار گرفتن حتی یک صندلی از این باشگاه. بیان ساده‌ترش این است که پرسپولیسی‌ها حاضرند در ازای ستاره‌هایی که هدایتی برایشان می‌خرد، دو صندلی هیات مدیره را به او پیشکش کنند. به گزارش نامه نیوز ، معامله بدی هم نیست. حداقل اینکه پرسپولیسی‌ها را به فکر فرو برده و یک جورهایی راضی‌شان کرده است.

آنها هیچ پولی ندارند که با آن ستاره بخرند و چشم امیدشان به قولی است که هدایتی داده بود؛ «حاضرم به اندازه خرید 4 بازیکن بزرگ برای پرسپولیس هزینه کنم.» این را وقتی می‌گفت، چشم در چشم برانکو دوخته بود و حالا که پرسپولیس بی‌ستاره و بی‌پول مانده، وقت آن رسیده که آقای عابربانک حسن نیتش را ثابت کند. حسن نیت که چه عرض کنم؛ قرار است در ازای این کارش از هیات مدیره حق رای بگیرد. باشگاه هم البته خیلی از او متوقع نیست و همین که رضایتنامه مرتضی پورعلی‌گنجی را از قطری‌ها بخرد، برایش کفایت می‌کند. این مدافع را پروفسور خیلی وقت پیش پسندیده بود. نه فقط پورعلی‌گنجی، که چشم پرسپولیسی‌ها اشکان دژاگه را هم گرفته و حتی گفته‌اند که برای او سقف قراردادهایشان را هم می‌شکنند اما آیا این دو بازیکن ملی‌پوش حاضرند به فوتبال ایران بیایند؟ یا هدایتی در ازای حضور در هیات مدیره- که باشگاه در ازای جذب پورعلی‌گنجی و دژاگه به او پیشکش کرده- دستی به جیب می‌برد؟

منبع: ایران ورزشی

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرط ورود هدایتی به هیات مدیره پرسپولیس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات