وکیل خانواده ستایش: متهم در دادگاه، تعرض به ستایش را نپذیرفت

پسری نوجوان که متهم است ستایش، دختر شش ساله افغان را پس از تعرض به قتل رسانده است، در دومین جلسه تحقیق در دادگاه کیفری استان تهران که غیرعلنی برگزار شد، منکر ارتکاب به تعرض شد. به گزارش نامه نیوز ، عسگر قاسمي آقباش، يكي از دو وكيل اولياي دم (خانواده ستايش) با تاكيد بر غيرعلني بودن جلسه صبح ديروز در شعبه هفتم دادگاه كيفري استان تهران به رياست قاضي خازني، به «اعتماد» گفت: «قضات دادگاه در اين جلسه، اتهام عمل منافي عفت (تعرض) را به متهم تفهيم كردند اما او با امتناع از پذيرش اين جرم، منكر انجام آن شد. پس از او نيز وكيلش دفاعيات خود را در اين زمينه بيان كرد.»

قاسمي با اشاره به ادامه قرار بازداشت موقت براي متهم و انتقال دوباره او به كانون اصلاح و تربيت از تكميل تحقيقات درباره اتهام عمل منافي عفت خبر داد و گفت: «من و آقاي عزيزمحمدي به عنوان وكلاي اولياي دم در جلسه ديروز دادگاه، مطالبي در جهت اثبات ادعاي خود (وقوع تعرض) مطرح كرديم كه قضات در آينده درباره آن تصميم‌گيري خواهند كرد.»

براساس آنچه تاكنون از محتويات پرونده رسانه‌اي شده، در كيفرخواست صادره از سوي دادستاني، متهم ١٧ ساله به سه اتهام تعرض، قتل و جنايت بر ميت با ريختن اسيد متهم شده است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وکیل خانواده ستایش: متهم در دادگاه، تعرض به ستایش را نپذیرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات