مذاكره خوراكچی با بازيكنان در مورد مبلغ قرارداد

مذاكره خوراكچی با بازيكنان در مورد مبلغ قراردادبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ تيم فوتسال شهرداري ساوه كه دو فصل پيش با محمود خوراكچي به دسته اول فوتسال ايران سقوط كرد، در مسابقات ليگ دسته اول با محسن خبيري عملكرد خوبي داشت و به ليگ دسته برتر بازگشت.
در حالي كه باشگاه شهرداري ساوه با محسن خبيري برتري شده، اما هنوز تكليف نيمكت اين تيم مشخص نيست و سه گزينه جدي براي اين تيم مورد بررسي است و باشگاه به صورت موازي در حال پيشبرد مذاكره با هر سه سرمربي است. در اين بين مديران باشگاه كه به نظر مي وسد از عملكرد خوراكچي و سقوط تيم با وي به دسته پايين تر راضي هستند تماسي هم با اين مربي گرفته اند و مي توان وي را يكي از گزينه هاي باشگاه دانست. اما شنيده مي شود خوراكچي كه با توجه به شرايط نامشخص ميثاق بدون تيم مانده است از اين پيشنهاد ضمني استقبال كرده و حتي طي تماسهايي در مورد مبلغ قرارداد بازيكنان هم به انها هشدار داده است.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مذاكره خوراكچی با بازيكنان در مورد مبلغ قرارداد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات