اطلاع رسانی ادارات از عملکرد دولت تدبیر وامید درهرمزگان ضعیف بوده است

به گزارش دوشنبه خبرنگار ایرنا، علی رئوفی در نشست شورای اداری هرمزگان اظهار داشت: دولت تدبیر و امید تنها دولتی است که مدیرانی کم حرف دارد و مدیران از عملکرد خود دفاع نمی کنند.
وی خطاب به کسانی که به انتقاد از عملکرد دولت در استان هرمزگان پرداخته اند، گفت: این افراد ابتدا نگاهی به کارنامه و عملکرد خود در دولت سابق داشته باشند و سپس قضاوت نمایند.
رئوفی با بیان اینکه برخی انتقادات از دولت از روی بی انصافی است، تصریح کرد: امیدواریم این انتقادات از روی حب و بغض شخصی نباشد.
وی خطاب به کسانی که به صورت هماهنگ در سراسر کشور و هرمزگان خدمات دولت تدبیر و امید را زیر سوال می برند و دولت را ضعیف ارزیابی می کنند، بیان داشت: کسانی که این خط مشی را در پیش گرفته اند اگر نگاهی به دستاورد های دولت تدبیر و امید در حوزه سیاست خارجی ، کنترل تورم ، طرح تحول نظام سلامت و ایجاد امنیت پایدار در سراسر کشور داشته باشند متوجه عملکرد و خدمات دولت خواهند شد .
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان در ادامه به مقایسه ای بین میزان درآمدهای این دولت با دولت سابق ، نرخ تورم و روابط با سایر کشور ها در این دولت و دولت گذشته و دستاورد هایی که دولت تدبیر و امید در طی این سه سال بدست آورده ، پرداخت.
وی در این رابطه گفت: در دولت گذشته با نفت 130 دلاری و تورم 47 درصدی و تعامل با دنیا زیر 10 درصد روبرو بودیم ولی در این دولت با نفت 29 دلاری ، تورم حدود ده و هفت دهم درصد و تعامل 80 درصدی با جهان همراه با آرامش اجتماعی برای مردم مواجه هستیم که دستاوردهای کمی برای کشور نمی باشد.
رئوفی ابراز داشت: عده ای با تمام ضعف ها وکاستی های دولت گذشته، آن را گل وبلبل می دانند و می گویند این دولت ضعیف است.
رئوفی تصریح کرد: به واسطه تلاش های دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان بر اساس گزارش وزیر اطلاعات، استان هرمزگان امن ترین سال خود را در سال 94 داشته است.
وی درخصوص بخشی از دستاورد های دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان اظهار داشت: کسب رتبه های برتر کشوری در سال های 93 و 94 در جذب اعتبارات صندوق توسعه ملی ، کسب رتبه پنجم عمرانی کشور در سال 94 ، احداث 168 کیلومتر بزرگراه ، 107 کیلومتر راه اصلی و 430 کیلومتر راه روستایی، افتتاح 30 هزار واحد مسکن مهر ، کسب رتبه برتر در رفع موانع تولید از سوی وزارت کشور توسط استانداری هرمزگان در سال 94 از جمله این دستاوردها است.
رئوفی خاطرنشان کرد:کسب رتبه نخست پدافند عامل کشور در سال 94 ، کسب رتبه نخست شورای اداری در سال 93 ، کسب رتبه برتراداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ترویج فرهنگ نماز ، گوشه ای از دستاورد ها و خدمات بزرگ دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان می باشد و عملکرد استاندار و مدیران هرمزگان بیانگر توانمندی های آنان در دولت تدبیر و امید است.
دو نفر ازنمایندگان مردم بندرعباس ، قشم ، حاجی آباد ، بندر خمیر و ابوموسی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه 12 خردادماه جاری درنشست خبری با خبرنگاران رسانه ها در هرمزگان نقطه نظرات خود را در زمینه های مختلف از جمله تغییر استاندار این استان بیان کردند.
7198/ 6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اطلاع رسانی ادارات از عملکرد دولت تدبیر وامید درهرمزگان ضعیف بوده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات