شروط برجامی رهبر را اجرا کنید

دستگاه دیپلماسی کشور باید براساس 9 بند مشروط رهبر معظم انقلاب و مصوبات مجلس موضوع تعهدات هسته ای را از امریکایی ها پیگیری کند.

بخش سیاست تبیان

خامنه ای ، رهبر انقلاب ، برجام ، مذاکره ، مجلس شورای اسلامی ، دولت

محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ، درباره فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر بدعهدی و بدقولی امریکایی ها در موضوع برجام گفت: فرمایش رهبر معظم انقلاب براساس منطق، استدلال و تجربه تاریخی است و هیچ شک و شبهه ای هم بر آن وارد نیست.

وی با اشاره به یک نمونه تاریخی از بدعهدی امریکایی ها خاطرنشان کرد: در آخرین سال های عمر یاسر عرفات خبرنگاری از وی سؤال کرد شما به عنوان شخصی که قریب به 50 سال کار سیاسی کرده و در مبارزات حضور داشتید بزرگترین اشتباه خود را چه می دانید که او گفت «بزرگترین خطا و اشتباه من اعتماد به امریکا بود».

نماینده مردم لنجان در مجلس یادآور شد: دستگاه دیپلماسی کشور باید براساس 9 بند مشروط رهبر معظم انقلاب و مصوبات مجلس موضوع تعهدات هسته ای را از امریکاییها پیگیری کند.

کوهکن تاکید کرد: دولت نباید در مقابل زیاده خواهی های امریکایی ها کوتاه بیاید بلکه باید با اهرمهای مختلف حقوق ملت را از آنها مطالبه کند.


منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شروط برجامی رهبر را اجرا کنید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات