40 نشریه در جنوب کرمان فعالیت می کنند

به گزارش ایرنا بختیار مجاز شامگاه یکشنبه در نخستین گردهمایی اصحاب رسانه جنوب استان کرمان در دهستان دلفارد افزود: تعداد نشریات جنوب کرمان، بیانگر ظرفیت بی بدیل و قابلیت رسانه ای بالای این منطقه است که باید از این ظرفیت برای توسعه همه جانبه جنوب کرمان استفاده کرد.
وی تصریح کرد: نقش رسانه را در جامعه نمی توان انکار کرد زیرا رسانه در آگاه سازی جامعه نقش بسزایی دارد.
مجاز با بیان اینکه رسانه، رکن چهارم دمکراسی است تصریح کرد: توسعه در جامعه ای که رسانه نداشته باشد بی معنا خواهد بود.
وی گفت: ضعف هایی هم با وجود این همه ظرفیتی که در زمینه رسانه در جنوب استان وجود دارد دیده می شود که باید بر طرف شود.
رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات جنوب کرمان افزود: علاوه بر خانه مطبوعات، انجمن صنفی رسانه های جنوب نیز در این منطقه به ثبت رسیده است و در آینده نزدیک نیز بسیج رسانه های جنوب راه اندازی می شود.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان نیز گفت: این گردهمایی، زمینه ساز ایجاد وحدت و انسجام بین اصحاب رسانه می شود.
سید حسین طیبی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با تمام توان برای استقرار خانه مطبوعات جنوب تلاش کرد و اکنون نیز هر جایی که لازم باشد در کنار این تشکل صنفی تاثیرگذار می ماند.
مدیر خانه مطبوعات جنوب کرمان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این تشکل صنفی در طول یک سال گذشته گفت: اهالی رسانه جنوب کرمان می توانند با آغاز مرحله دوم فراخوان عضو گیری خانه مطبوعات با تکمیل پرونده و ارائه مدارک، به عضویت خانه مطبوعات در آیند.
هدایت پیرنیا با بیان اینکه خانه مطبوعات جنوب کرمان خدمات خود را به خبرنگاران عضو این خانه ارائه می دهد تصریح کرد: اصحاب رسانه به منظور بهره مندی از خدمات خانه مطبوعات باید در این تشکل عضو شوند.
وی بیان کرد: اعضای هیات رئیسه دبیرخانه خانه مطبوعات، تمام روزهای هفته به جزء ایام تعطیل پاسخگوی اصحاب رسانه هستند.
نخستین گردهمایی اصحاب رسانه جنوب استان کرمان در دهستان دلفارد از توابع شهرستان جیرفت برگزار شد.
این گردهمایی یک روزه که در منطقه گردشگری دلفارد از توابع شهرستان جیرفت با برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی همراه بود.
7450/3029

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «40 نشریه در جنوب کرمان فعالیت می کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات