سرمربی کره‌ای تیم ملی تیروکمان: شانس زیادی برای کسب سهمیه تیمی مردان در ترکیه داریم


پارک میون، سرمربی کره‌ای تیم ملی ریکرو و کامپوند با اشاره به آمادگی بالای تیم ‌ملی ریکرو و برای شرکت در آخرین مرحله گزینشی المپیک در جا‌م جها‌نی ترکیه، گفت: شانس کمانداران مرد برای کسب سهمیه تیمی بیشتر از زنان است.
پارک میون در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ارزیابی از وضعیت کمانداران اعزامی به مرحله سوم جا‌م جها‌نی ترکیه برای کسب سهمیه بازی‌های المپیک ریو، اظها‌ر کرد: کمانداران با توجه به تورنمنتی که در شانگهای چین و سپس اردوی یک ماهه‌ای که در بوسان کره داشتند، نسبت به قبل، از آمادگی بالاتری برخوردارند و تقریبا به آن هماهنگی تیمی که به دنبالش بودیم دست پیدا کردند.
وی گفت: گام به گام، شرایط رکورد کمانداران با توجه به تورنمنت‌هایی که در آن حضور داشتند، بهتر شده و الان وضعیت آنها به گونه‌ای است که امید زیادی برای کسب سهمیه در آخرین مرحله گزینشی المپیک ریو در آنتالیا ترکیه داریم.
پارک میون خاطر‌نشان کرد: اگر در گذشته مشکلات زیادی برای تثبیت رکورد کمانداران داشتیم و از نظر فکری و روانی شرایط خوبی بر تیم کم نبود الان وضعیت به گونه‌ای است که کمانداران هم از نظر تکنیکی و هم تمرکز در شرایط بسیار ایده‌آلی قرار دارند و شانس آنها برای کسب سهمیه به ویژه‌ در بخش تیمی بیشتر است.
وی در پاسخ به این پرسش که شانس کسب سهمیه تیمی در بخش مردان زیاد است یا زنان، توضیح داد: در بخش مردان شانس کسب سهمیه تیمی بیشتر از زنان است. صادق اشرفی، مجید میررحیمی، میلاد وزیری و کیوان ریاضی مهر جزو چهار کمانداری هستند که از نظر آمادگی و رکوردی شرایط یکسانی دارند و من به هر چهار نفر آنها برای کسب سهمیه امیدوار هستم، اما در بین زنان تنها زهرا نعمتی و ملیکا عبدالکریمی از نظر رکوردی در وضعیت خوبی قرار دارند و من به این دو کماندار امیدوارتر از سایر کمانداران هستم.
پارک میون همچنین در‌ رابطه با نفر سوم کمانداران زن برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک در بخش تیمی، گفت: از بین زهرا دهقان و فریده میرزایی، زهرا دهقان به نظر می‌رسد شرایط بهتری دارد و شاید در کسب سهمیه تیمی زنان از وجود وی استفاده کنیم.
سرمربی کره‌ای تیم ملی ریکرو و کامپوند درباره اردوی یک ماهه بوسان کره نیز، خاطر‌نشان کرد: این اردو برای آماده سازی تیم اعزامی به آنتالیا ترکیه جهت کسب سهمیه بسیار ضروری بود و ما طی این اردوی یک ماهه توانستیم اردوی مشترکی را با کمانداران کره بر پا کنیم و با برگزاری چند دیدار تدارکاتی با آنها ضمن مرتفع کردن نقاط ضعف کمانداران آنها را در شرایط ایده‌آل تری برای ترکیه آماده کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که چقدر به اهداف خود در این اردو دست پیدا کردید، ا‌ضافه‌ کرد‌: این اردو خیلی از واقعیت‌ها را برای من روشن کرد و نقش زیادی در تصمیم گیری من برای انتخاب نفرات اعزامی به ترکیه داشت. من امید زیادی برای کسب سهمیه تیمی تیر‌و‌کمان در ترکیه دارم و مطمئنم که اگر بتوانیم سهمیه تیمی را کسب کنیم برای اولین بار ایران با تیم کاملی در المپیک شرکت خواهد کرد.
سرمربی کره‌ای تیم ملی تیر‌و‌کمان در پایان با ابراز رضایت نسبت به تیم اعزامی به مرحله سوم جا‌م جها‌نی آنتالیا ترکیه، افزود: سه ماه پیش که سرمربیگری تیم را بر عهده گرفتم، شاید از تیم یک دست و هماهنگی برخوردار نبودیم و نگرانی زیادی نسبت به این تیم داشتم، اما الان شرایط به گونه‌ای است که امید زیادی به تیم دارم و از هر لحاظ چه تکنیکی و چه تاکتیکی در وضعیت یکسان آماده‌ای قرار دارند.
انتها‌ی‌ پیا‌م

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمربی کره‌ای تیم ملی تیروکمان: شانس زیادی برای کسب سهمیه تیمی مردان در ترکیه داریم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات