نقاشی های زیبا و دیدنی نقطه ای + عکس

ایران مطلب : با نگاه کردن به نقاشی‌هایی که تنها و تنها به کمک مجموعه‌ای بزرگ از نقطه متولد شده‌اند، به یاد کاردستی می‌افتم که در دوران طفولیت به ما یادمی‌دادند. شاید شما هم به خاطر بیاورید که آن زمان‌ها به کمک سوزن‌های ته گرد می‌بایست رد جوهر روی کاغذ را دنبال کرده و سوراخ سوراخ کنیم تا مثلا چیزی شبیه به ماشین جدا بشود؛ در آخر ماشین را روی مقوا می‌چسباندیم و تا آخر هفته از شاهکار هنری زیبایی که خلق کرده‌ایم شاد و سرخوش بودیم. نقطه‌ی تشابه نقاشی‌های امشب با کاردستی بچگی این جاست که هر دو به کمک کلنی از نقطه‌ها ایجاد می‌شوند و نتیجه‌ای شاهکار پدیدمی‌آورند.

هنرمندی که امشب قرار است از هنرش لذت ببریم، طراح گرافیک و تصویرگری قابل است که دو سال پیش با خلاقیتی که توسط نوک خودکار تکمیل می‌شد، شروع به خلق نقاشی‌هایی حرفه‌ای از حیات‌وحش کرد. وی با الهام گرفتن از دنیای پرزرق‌وبرق عکاسی، حیات‌وحش را به شیوه‌ای که تنها به چشم خودش دیده‌ می‌شد، تصور کرد. درختان همیشه سبز، چمن‌های نم‌داری که عطر فضا را دگرگون می‌کنند، آسمان شب پرستاره و کوه‌های ناهمواری که عظمت زمین را به چالش می‌کشیدند. اما این‌ها تنها بخشی از کلاف خلاقیتی بود که در ذهنش به هم پیچیده شده‌ است.

هنرمند داستان ما به کمک نقطه‌هایی که از اثر نوک خودکار به جا می‌ماند کارش را شروع می‌کند و سپس با دنبال کردن سناریویی از طبیعت و حیات‌وحش نقاشی را به پایان می‌برد. هر اثر حدودا 4 ساعت زمان صرف می‌کند که در تمام این زمان، هنرمند خودکار را به صورت پیوسته روی کاغذ ضربه می‌زند. نقاشی‌ها صبری از جنس عیوب و قدرت دستی از خاندان رستم می‌طلبند تا واقعا نقاشی بشوند. در هر تصویر چندین تصویر دیده می‌شود که هر کدام داستانی متفاوت دارند. در ادامه به مشاهده ۱۸ اثر از کلنی نقطه‌ها می‌پردازیم:
[ منبع این خبر سایت ایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقاشی های زیبا و دیدنی نقطه ای + عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات