14گروه بهداشتی بر وضعیت عرضه مواد غذایی حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نظارت دارند

شهرستان های زاهدان، خاش، سراوان، سیب سوران، مهرستان، میرجاوه، چابهار و کنارک زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان قرار دارند.
عبدالرزاق پاکزاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح تشدید کنترل و نظارت بر بهداشت محیط هم اینک در حال اجراست به طوری که در قالب این طرح بازرسان روزانه از مراکز تهیه و توزیع مواد خوراکی، آشامیدنی و رستوران ها بازدید می کنند.
وی ادامه داد: تامین و ارتقای ایمنی مواد غذایی در سطح عرضه، نظارت و رعایت بهداشت مواد غذایی و پیشگیری از بیماری های انتقال از آب و غذا از جمله مهمترین اهداف اجرای طرح سراسری تشدید نظارت و کنترل بهداشت محیط است.
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان تصریح کرد: مردم استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع، امکان عمومی و غیره می توانند مراتب را به سامانه 190 اطلاع دهند تا در اسرع وقت اقدامات لازم صورت گیرد.
استان سیستان و بلوچستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستانهای شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل و شهرستانهای زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، چابهار و کنارک زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستانهای ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارند.
7316 /8005 /6081

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «14گروه بهداشتی بر وضعیت عرضه مواد غذایی حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نظارت دارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات