رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج: شکایت عوض شدن نوزاد نداریم

فرهاد وفایی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: خبر ادعای عوض شدن نوزاد دختر با پسر در این بیمارستان را تنها از فضای مجازی شنیده ام.
وی گفت: چطور ممکن است از اتفاق مهمی به این شکل اول به بیمارستان گزارش و احیانا شکایت نشود و درعین حال بعد از چند روز خانواده متوجه جنیست نوزاد خود شود و با این حال گاهی تشخیص جنیست نوزاد از سوی سونوگرافی درست نیست.
وفایی افزود: اگر چه گزارشی از این موضوع به بیمارستان ارائه نشده است اما کم وکیف پرونده این نوزاد در حال بررسی است.
این در حالی است که خبری با عنوان اتفاق نادر در بیمارستان امام سجاد یاسوج/نوزاد دختری که پسر شد/ در فضای مجازی و برخی رسانه ها منتشر شده است که در این خبر مادری از عوض شدن نوزاد دخترش با نوازد پسر دارای بیماری تشنجی خبر داده است.
مادرنوزاد در این خبر ادعا کرده که در دوره شش و هشت ماهگی بارداری سونوگرافی نوزادش را دختر تشخصیص داده بود و پس از زایمان در بیمارستان چند روز دسترسی به نوزادش را نداشته است.
6162

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج: شکایت عوض شدن نوزاد نداریم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات