85 کیلوگرم مواد مخدر درنائین کشف شد

به گزارش ایرنا، سرهنگ نبی الله سوادکوهی اظهارکرد: در بازرسی از یک دستگاه کامیون در سه راهی چوپانان که از زاهدان عازم تهران بود، 46کیلو و 520گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و این رابطه سه نفر دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: همچنین ماموران به یک کامیون در ایستگاه شهید شرافت شهرستان نایین مشکوک شدند که در بازرسی از خودرو 10کیلوگرم تریاک کشف ویک تن دستگیرشد.
فرمانده انتظامی شهرستان نایین خاطر نشان کرد: همچنین در عملیاتی جداگانه در جاده نائین به یزد مقدار29 کیلوگرم تریاک از یک خودرو عبوری کشف ویک نفر متهم به مقامات قضایی معرفی شد.
وی اضافه کرد: این مقدار مواد مخدر از استان های شرقی و جنوبی در حال انتقال به اصفهان و تهران بود که کشف و ضبط شده است.
گلوگاه نائین در 15کیلومتری نایین سه راهی چوپانان در 190کیلومتری نایین وشهرستان نایین در140کیلومتری شرق اصفهان قراردارد و روزانه به طور متوسط افزون بر پنج هزار دستگاه خودرو از این محل عبور می کنند.
ت7136/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «85 کیلوگرم مواد مخدر درنائین کشف شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات