پاداش رکوردشکنی کیانوش رستمی آب رفت!

کیانوش رستمی کمتر از مبالغی که در اطلاعیه مسابقات جام فجر وزنه برداری به عنوان پاداش رکوردشکنی تعیین شده بود، پاداش دریافت کرده است. خبرگزاری ایسنا: کیانوش رستمی تنها وزنه بردای بود که در مسابقات جام فجر توانست رکوردشکنی داشته باشد. طبق اطلاعیه مسابقات جام فجر که از طریق سایت فدراسیون جهانی اعلام شد، قرار بود وزنه بردارانی که بتوانند در این رقابت‌ها رکوردشکنی کنند، پاداشی را نیز دریافت کنند.

پاداش رکورد یک ضرب 3000 دلار، دوضرب 3000 دلار و مجموع 6000 دلار بوده است.

از آنجا که رستمی رکورد دوضرب و مجموع جهان را شکست بنابراین باید 9000 دلار پاداش می‌گرفت.

اما این وزنه بردار 6000 دلار برای شکست رکورد دوضرب و مجموع جهان و 5000 دلار به عنوان پاداش برای قهرمانی در دسته 85کیلوگرم دریافت کرده است.

با توجه به نوع پاداش هایی که از قبل برای رکوردشکنی تعیین شده بود، اکنون این وزنه بردار 3000 دلار کمتر گرفته است.

حسین مقامی دبیر فدراسیون وزنه برداری در این مورد گفت: طبق بخشنامه‌ای که اعلام کردیم پاداش یک ضرب و دو ضرب هر کدام 3000 دلار و برای مجموع 6000 دلار بوده است، از طرفی پاداش نفر اول تا سوم هر وزن 5000، 3000 و 2000 دلار بود. از آنجا که کیانوش رستمی توانست رکورد دوضرب و مجموع جهان را بشکند بنابراین باید در کل 14000دلار پاداش می‌گرفت.

او ادامه داد: من اطلاع ندارم که اکنون رستمی چقدر پاداش گرفته است اما اگر کمتر از مبلغ 14000 دلار به او داده‌اند احتمالا اشتباه شده و باید آقای مرادی از کلمبیا برگردد تا در این رابطه بحث و تصمیم‌گیری شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاداش رکوردشکنی کیانوش رستمی آب رفت!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات