شاخص کل در مرز 77 هزار واحدی

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در جریان معاملات با رشد 52.73 واحدی به عدد 76 هزار و 136 واحد رسید.

به گزارش شریان نیوز،شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در آغاز معاملات با رشد 98 واحدی به عدد 76 هزار و 182 واحد رسید.
    
براین اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 147 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 78 میلیون سهم و اوراق بهادار طی 6  هزار نوبت معاملاتی بود.     
    
این گزارش می افزاید شاخص کل هم وزن با 23.70 واحد رشد به عدد 13 هزار و 803 واحد رسید.     
 
گفتنی است نماد خساپا، خودرو، خپارس، واتی، فاراک، ورنا با اعمال مثبت و نماد وبملت با اعمال منفی موجب کاهش دماسنج تالار شیشه ای شدند.   

شاخص کل در مرز 77 هزار واحدی   شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در جریان معاملات با رشد 52.73 واحدی به عدد 76 هزار و 136 واحد رسید.


براین اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 3 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 557 میلیون سهم و اوراق بهادار طی 40 هزار نوبت معاملاتی بود.

این گزارش می افزاید شاخص کل هم وزن با 56.80 واحد رشد به عدد 13 هزار و 836 واحد رسید.

گفتنی است نماد خودرو، خساپا، فاراک با اعمال مثبت و نماد فارس، وبملت، شبنا، وصندوق با اعمال منفی موجب کاهش دماسنج تالار شیشه ای شدند.

[ منبع این خبر سایت شریان-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شاخص کل در مرز 77 هزار واحدی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات